naglowek
menu
menu
naglowek

WYBORY SOŁECKIE ZA NAMI

Autor: Edi Data 2011-03-22 19:52:37
15.03.2011r. po raz kolejny wybieraliśmy sołtysa i radę sołecką. Ale takich wyborów w naszym sołectwie jeszcze nie było. 25 zgłoszonych kandydatów  nie wyraziło zgody na kandydowanie na sołtysa. Po namowach zgodziła się tę funkcję objąć Pani Violetta Kończal.

Kiedy obecny na zebraniu wiceburmistrz Mariusz Piotrkowski  zaczął przyjmować nazwiska kandydatów na sołtysa, od razu padło nazwisko dotychczasowej sołtys Ireny Wojciechowskiej.  Ona jednak odmówiła. Po niej zgłaszano kolejnych kandydatów, którzy jednak nie wyrażali zgody na kandydowanie. Nie pomogła ogłoszona przerwa, rozmowy i namowy w kuluarach. Nawet między sobą mieszkańcy nie potrafili wyłonić choćby jednego kandydata. Po raz kolejny zgłoszono kandydaturę Ireny Wojciechowskiej.  Wszyscy mieli nadzieję, że jednak da się przekonać. Niestety. Po drugiej przerwie Pani sołtys zaczęła głośno zachęcać od kandydowania. Oficjalnie zgodziła się pomóc nowemu sołtysowi i zostać członkiem Rady Sołeckiej.  I chyba te słowa spowodowały, że na zgłoszoną chwile później propozycję kandydatury Pani Violetty Kończal usłyszeliśmy długo wyczekiwane: TAK.  Reszta była już tylko formalnością. Zarządzono głosowanie. Za przyjęciem kandydatury były 82 osoby, przeciw tylko 6. 

Nowo wybraną Panią sołtys wspomagać będzie Rada Sołecka, w której skład weszli: Irena Wojciechowska, Beata Wożniak, Edyta Pawlak, Jagoda Obrębska i Jacek Osiński.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.