naglowek
menu
menu
naglowek

Szaleństwo w kolorze zielonym.....7 czerwca 2011r

Autor: iwo Data 2011-06-07 21:05:57
      Żabi festyn za nami.......kumak nizinny może być z nas dumny - całe Kołaczkowo na cześć KUMAKA ubrało się na zielono / szczególnie większość  młodszej części kołaczkowskiej społeczności..... / i świętowaliśmy Dzień żaby !!!

     Organizatorzy, czyli SP Kołaczkowo oraz świetlica wiejska, podporządkowana była szefowej całego zamieszania czyli Pani Magdzie Szmyt, która nie tylko wbija w dziecięce główki matematyczne mądrości, ale potrafi organizować takie przedsięwzięcia i wspaniale potrafi bawić się z dziećmi i młodzieżą! A do tego wszystkiego pokazała swoje zdolności poetyckie.......w całej szkole mogliśmy podziwiać Jej wiersze i żabie rymowanki / podejrzewamy, że nie każdy matematyk to potrafi....! /

     Zgodnie z programem było malowanie na chodniku, czytanie bajek o żabach, origami, multimedialny pokaz o .....żabach oczywiście !!!, konkurs plastyczny i poetycki......a potem były nagrody dla najlepszych !

     Wszędzie królował kolor zielony - wrażenie było niesamowite - wszyscy, od maleńkich dzieci do osób dorosłych, ubrani byli na zielono a na każdej głowie........była zielona żaba !!!

     " Żabi " dzień w Kołaczkowie zakończyło  ognisko, pieczenie kiełbasek i wspólne biesiadowanie.

     Nasze kołaczkowskie święto żaby było częścią dużego przedsięwzięcia Szubińskiego Domu Kultury - tam z "żabim " tematem walczy Pani Marzena Mierzwińska, która odwiedziła nas w dniu dzisiejszym - finał akcji w sobotę przy riunach zamku w Szubinie. Mamy nadzieję, że mieszkańców Kołaczkowa także tam nie zabraknie!

     Organizacja takiej imprezy wymaga sporo wysiłku - ale warto było ! Organizatorzy dziękują tym, którzy włączyli się w organizację i przebieg imprezy : pracownicy  SP Kołaczkowo, Świetlica Wiejska, Gupa motocyklowa PROMOTOR  Kołaczkowo, firma informatyczna JAKWOS, UM w Szubinie, MGOPS w Szubinie, Jarosław Janowski, Sławomir Grobelny, Violetta Kończal. Klaudia Piękoś z klasy IV przyprowadziła swoją mamę, która pracowała z nami od samego rana - dziękujemy!

     Zdjęcia z imprezy będzie można obejrzeć w naszej galerii a także na stronie SP oraz SzDK.

    

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.