naglowek
menu
menu
naglowek

Pożegnanie lata

Autor: Edi Data 2008-09-30 15:11:50

          Po raz szósty na boisku VICTORII odbyła się coroczna impreza "Pożegnanie lata Kołaczkowo 2008". Zgodnie z tradycją, głównym adresatem imprezy były dzieci sołectwa.

Dla nich Rada Sołecka przygotowała upominki i nagrody, które mogły zdobyć, biorąc udział w zabawach i konkursach prowadzonych przez Panią Marzenę Mierzwińską. Na co dzień pracuje Ona w Szubińskim Domu Kultury i jest dobrze znana naszym dzieciom i młodzieży - nie po raz pierwszy dzieci bawiły się pod Jej kierunkiem.

Przygotowano także loterię fantową...

Jak co roku można było wygrać przedmioty potrzebne do szkoły - zeszyty, przyrządy geometryczne, piórniki i ich wyposażenie, plecaki, torby i wiele innych rzeczy potrzebnych uczniom. Naszą loterię zasiliło również Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu JUDYM, które ma siedzibę w Kołaczkowie. Od nich dzieci otrzymały trampki i tenisówki - jakże potrzebne na lekcje w-f. Dziękujemy za takie uatrakcyjnienie loterii.

Stoiska z zabawkami, balonami, watą cukrową, popcornem, jak zawsze, były oblegane przez kupujących. Swoje stoisko przygotowały także dzieci biorące udział w zajęciach świetlicowych - mogliśmy podziwiać wykonane przez nich korale, kolczyki i inne wyroby rękodzieła.

Najmłodsze dzieci chętnie korzystały z przejażdżki kucykami, które dojechały do nas ze stadniny w Bydgoszczy. Ten punkt programu zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem najmłodszych.

Największą atrakcją dla dzieci był przyjazd na imprezę 6 motocykli - panowie motocykliści zafundowali dzieciom przejażdżkę po Kołaczkowie. Wrażenie było ogromne - żałowały tylko najmłodsze dzieci, które nie mogły skorzystac z jazdy, ze względu na ich bezpieczeństwo... ale te dzieci dorosną i w następnych latach tę stratę nadrobią. Tym bardziej, że motocykliści skrzyknęli się i utworzyli Klub pn. PROMOTOR KOŁACZKOWO. Obiecali także, że przyjadą na następną imprezę, co spotkało się z wielką radością dzieciaków:)

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 22:50:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE, NIE KURSUJE 24 I 31 GRUDNIA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.