naglowek
menu
menu
naglowek

Pożegnanie Lata Kołaczkowo 2011

Autor: iwo Data 2011-09-16 23:06:25
     10 września Kołaczkowo oficjalnie pożegnało lato 2011!!!

     Rada Sołecka zaprosiła mieszkańców Kołaczkowa do udziału w tradycyjnym festynie "Pożegnanie Lata Kołaczkowo 2011". Podobnie jak w latach ubiegłych, godziny popołudniowe wypełnione zostały głównie propozycjami skierowanymi  dla dzieci - przejażdżki  kucykami, dmuchana zjeżdżalnia, loteria fantowa, balony, malowanie twarzy, stoisko z wyrobami rękodzielniczymi....Główną atrakcją były gry, zabawy i konkursy prowadzone przez Macieja Januchowskiego, który po raz kolejny pojawił się na naszym festynie i poświęcił kilka godzin na zabawy z naszymi dziećmi. Pokazał się także z innej strony - z powodzeniem poradził sobie z propozycją dla starszych mieszkańców - do póżnych godzin prowadził zabawę dla dorosłych!

     W tym dniu na boisku VICTORII odbył się także mecz piłkarski. Tym razem nie byliśmy mili dla naszych gości z Samoklęsk Dużych - wynik 2:1 dla VICTORII. Obie bramki strzelił Dawid Konopa. Gratulujemy.

     Współorganizatorem imprezy, tradycyjnie już, byli Państwo Arleta i Sławek Grobelni. Dzieci mogły zostać dowartościowane prezentami i nagrodami, które zostały zakupione z funduszy sołeckich oraz podarowane przez sponsorów. Organizatorzy serdecznie dziękują darczyńcom oraz wszystkim, którzy włączyli się do organizacji imprezy.

     Kilka zdjęć ze spotkania można obejrzeć w naszej Galerii. Zapraszamy.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 06:48:00
KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA, NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCYDOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 06:35:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.