naglowek
menu
menu
naglowek

ZIMA 2012 - piłkarzyki w świetlicy

Autor: iwo Data 2012-02-16 22:37:07
Po raz kolejny, w czasie ferii zimowych, w świetlicy wiejskiej odbył się turniej gry w piłkarzyki, w którym wzięło udział około 20 osób - dzieci i młodzież z Kołaczkowa oraz ...niespodziewani goście !

Z młodymi ludżmi, zebranymi w świetlicy wiejskiej, przed rozgrywkami spotkali się szubińscy strażacy, którzy przeprowadzili szkolenie dot. udzielania pierwszej pomocy w różnych nieszczęśliwych przypadkach. Wyjaśniali, jak należy się zachować w momencie zagrożenia, jakie decyzje należy podejmować, jak pomóc osobie potrzebującej.... Każdy z uczestników miał możliwość praktycznego zastosowania tej wiedzy, wykonując masaż serca na fantomie. Wiedza ta, przekazana w przystępny sposób, spotkała się z dużym zainteresowaniem obecnych, którzy chętnie podchodzili do praktycznej strony szkolenia.

Przybyli druhowie sprawili nam miłą niespodziankę - z ochotą przyjęli zaproszenie do udziału w naszym turnieju. Przystąpili do gry na takich samych warunkach jak wszyscy pozostali uczestnicy. Sprawili tym dużą frajdę młodszym kolegom - i....jak się póżniej okazało, podnieśli poprzeczkę w tej grze.

Pierwsze miejsce zajęła para w strażackich mundurach - Paweł Rosiński i Marcin Witt.  Drugie: Sebastian Bazan i Dominik Szrymski.  Szymon Dolot i Kamil Gelert zajęli  miejsce trzecie. Zdobywcy miejsc medalowych otrzymali w nagrodę drobne upominki. Gratulacje !!!

Druga część zimowego turnieju w świetlicy wiejskiej odbędzie się w środę 22 lutego 2012 roku - od godziny 15.00. W tym dniu rywalizacja przebiegać będzie przy stołach tenisowych. Zapraszamy wszystkich chętnych. 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: ŻNIN, D.A.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, SOBIEJUCHY)
GODZINA: 22:57:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY NIE KURSUJE 24,31.12; WLK. SOBOTA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.