naglowek
menu
menu
naglowek

BAL KARNAWAŁOWY - 21 lutego 2012

Autor: iwo Data 2012-02-23 12:43:21
W ostatki, czyli w ostatni dzień karnawału 2012,  dzieci sołectw Kołaczkowo i Skórzewo bawiły się na wielkim Balu Karnawałowym !

Sołtys wspólnie z Rada Sołecką zaprosili dzieci, wraz z rodzicami, na Bal Karnawałowy, na który gros dzieci pięknie się przebrało! Był to już ostatni akcent mijającego karnawału - po obchodach kolorowego tygodnia, po dyskotekach, po spotkaniach przy pączku, po tańcach karnawałowych, będących udziałem i dorosłych i dzieci czyli po całym szaleństwie karnawałowym!

Imprezę prowadził nasz stary znajomy /wiekiem młody! / Maciej Januchowski, który przez kilka godzin zabawiał dzieci, przeprowadzał konkursy i zabawy, był konferansjerem spotkania, razem z Panią Sołtys Violettą Kończal obdarowywał dzieci nagrodami i słodyczami.......

Niewątpliwą atrakcją Balu były 3 elementy - występ uczniów klas IV-VI SP z przedstawieniem "Księżniczka na ziarnku grochu", pokaz tańca DISCO DANCE oraz występ Zespołu KOŁACZKOWIANKI.

KSIĘŻNICZKA NA ZIARNKU GROCHU - przedstawienie przygotowała klasa VI pod kierownictwem Pani Magdaleny Szmyt - rosną nam prawdziwi aktorzy !!!

DISCO DANCE -  przy świetlicy wiejskiej tańczy grupa dziewcząt / od lat sześciu do dwunastu / - trenują taniec disco. Dwie formacje - starsza i młodsza z energią odtańczyły swoje przygotowane tańce. Solówkę pokazała przedstawicielka grupy młodszej Kornelia Kuśpa. 

Był to pierwszy pokaz w wykonaniu dziewczynek - tym bardziej z dumą odtańczyły bis !!! Można powiedzieć, że była to ich próba generalna przed pierwszym konkursem  -  dziewczyny jadą 18 marca na festiwal tańca do Białych Błot. Trzymajmy za nie kciuki - tym bardziej, że tańca uczy ich brązowa medalistka mistrzostw świata z roku 2010 Daria Mielcarek. Jeszcze niedawno Daria Brączyk - Pani Dario - dziękujemy za Pani pracę i zaangażowanie oraz życzymy szczęścia na nowej drodze życia !

KOŁACZKOWIANKI - mieliśmy przyjemność wysłuchania kilku piosenek i kolęd w wykonaniu Zespołu. Ostatni dzień przed środą popielcową panie uświetniły Bal swoim występem, wybierając kolędy w rytmach ....nawet rocka !!!

 Na Balu pojawiła się także pedagog szkolny Pani Beata, która robiła dzieci na kolorowo -  malowała dzieciom buźki. Podarowała także kilka drobiazgów na nagrody. 

Słodycze i nagrody zostały także ufundowane przez Panią Beatę Wożniak oraz Grzegorza Szmyta. 

Organizują taką imprezę, organizatorzy mają jeden cel - dobra zabawa dla dzieci ! Chyba ten cel został osiągnięty - dzieci odchodziły zadowolone a niektóre - te najmłodsze - trzeba było namawiać do zakończenia zabawy i powrotu do domu !!! 

 Rada Sołecka dziękuje wszystkim, którzy włączyli się do organizacji imprezy, dofinansowali ją, byli obecni i służyli wsparciem i pomocą.

Fotki z przebiegu imprezy można będzie obejrzeć w naszej galerii oraz w galerii zdjęć : www.paluki.tygodnik.pl 

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 06:10:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PI?TKU W DNI ROBOCZE


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.