naglowek
menu
menu
naglowek

DZIEŃ KOBIET 2012

Autor: iwo Data 2012-03-14 21:33:01
DZIEŃ KOBIET w Kołaczkowie uświetnili uczniowie klasy drugiej SP zapraszając na program przygotowany pod okiem Pań:  Katarzyny Kubiak i Agnieszki Grobelskiej.

Do pięknie zastawionych stołów zasiadło kilkadziesiąt pań, które skorzystały z zaproszenia. Program artystyczny, przedstawiony przez uczniów spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem - traktowanie kobiet w różnych epokach zostało pokazane w fantastyczny sposób. Po raz kolejny możemy powtórzyć, że mamy prawdziwych aktorów wśród naszych dzieci....

Cudowny walc z NOCY I DNI, pływające nenufary po jeziorze i najprzystojniejszy amant brodzący w wodzie, aby dla ukochanej kobiety zerwać te piękne kwiaty - brakuje słów do określenia tego epizodu w całym przedstawieniu !!! / zdjęcie w galerii oddaje tylko odrobinę z tej atmosfery...../.

Kobiety zostały wywołane do pokazania się z.....męskiej strony : doskonale poradziły sobie z wbijaniem gwożdzi,  wiedziały do czego służą typowo męskie narzędzia, potrafiły stawiać budowle z drewnianych bali...... 

Męska część klasy drugiej obdarowała wszystkie panie własnoręcznie wykonanymi ślicznymi laurkami - są one sympatyczną pamiątką po mile spędzonym wieczorze.

Stoły zastawione były owocami i słodkościami przygotowanymi przez rodziców drugoklasistów - kulminacyjnym elementem był wjazd ogromnego tortu z zapalonymi świecami ! W tym momencie dzieciaki odśpiewały gromkie STO LAT.

Na koniec części artystycznej wszystkim obecnym paniom życzenia złożył dyrektor szkoły Pan Jacek Osiński oraz pogratulował młodym artystom i ich opiekunkom udanej imprezy.

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.