naglowek
menu
menu
naglowek

……… no i doczekaliśmy się !

Autor: Edi Data 2012-05-13 20:43:42

Jak co roku, od wielu już lat, Klub Motocyklowy NADNOTECKIE SOKOŁY z Nakła n/Not. organizuje imprezy o nazwie „otwarcie sezonu”. W tym roku, 5 maja o godz. 14.00,  wspólnie z miłośnikami motocykli z grupy motocyklowej PROMOTOR Kołaczkowo otwarcie to zostało zorganizowane w Kołaczkowie.

W Kościele p.w. Św. Wojciecha odbyła się msza św. inaugurująca sezon motocyklowy w naszym rejonie. Mszę tę celebrował nasz duchowy opiekun, motocyklista,  Ksiądz Sławomir z Mroczy a koncelebrowali wraz z księdzem Proboszczem, ksiądz Sławek z Bydgoszczy i ksiądz Marek z Nakła, którzy zameldowali się oczywiście na motocyklach. Msza ta została odprawiona również w intencji zmarłych motocyklistów: Andrzeja, Jacka i Jakuba z grupy PROMOTOR, którzy tragicznie zginęli w dniu 14 kwietnia 2012 w trakcie wyjazdu na rozpoczęcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze.W trakcie mszy zbierano ofiary na pomoc w leczeniu i rehabilitacji dla czteroletniej Ady.

Po mszy, licznie zebrani motocykliści z wielu okolicznych miejscowości, a było ich podobno ponad 200,  na swych wspaniałych maszynach, w paradnym tempie przejechali prawie wszystkimi ulicami w Kołaczkowie, wywołując trochę kurzu i hałasu, ale też sporo faktycznego zainteresowania i zachwytu wśród mieszkańców Kołaczkowa. W komentarzach dało się słyszeć, że jeszcze takiej imprezy w Kołaczkowie nie było, a zorganizowanie rozpoczęcia sezonu właśnie u nas w Kołaczkowie, to forma dostrzeżenia i uznania naszego środowiska wśród motocyklistów, za co w szczególności specjalne podziękowania składamy Zarządowi Klubu NADNOTECKIE SOKOŁY.Po paradzie, motocykliści (i nie tylko, bo były przecież także motorowery, quady i inne pojazdy) pojechali w zorganizowanym szyku przez Rynarzewo, Zamość i Tur do Paterka, gdzie jak zwykle główny organizator, Nadnoteckie Sokoły, zaprosił wszystkich uczestników na tradycyjną grochówkę i kiełbaskę z grilla. Biesiada w Paterku trwała do późna.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.