naglowek
menu
menu
naglowek

Mistrzowie tenisa z wizytą w naszej SP

Autor: iwo Data 2012-09-14 22:49:13
13 września 2012 roku, na zaproszenie dyrektora Szkoły Podstawowej Pana Macieja Lisowskiego, z członkami trójek klasowych spotkali się Radosław i Marcin Olszewscy.

Są to postaci znane w środowisku tenisa stołowego - Radosław jest trenerem Marcina a prywatnie Jego "osobistym" tatą. W Klubie MKS  "EMDEK" Bydgoszcz jest trenerem II klasy tenisa stołowego. Mieszkają w Kruszynie Krajeńskim.

Marcin - jedenastolatek, który przygodę z tenisem zaczął 3 lata temu ma na swoim koncie sporo zdobyczy, m.in. : w 2011 -  roku  był finalistą Mistrzostw Polski w kat. ŻAK,  w Radomiu zajął IV miejsce w drużynowych Mistrzostwach Polski UKS w kat. MŁODZIK oraz V miejsce w drużynowych Mistrzostwach Polski UKS w kat. ŻAK.

Rok 2012 jest kolejnym rokiem cieżkiej pracy i kolejnych sukcesów : Marcin jest indywidualnym mistrzem województwa kujawsko - pomorskiego. Drużynowo i w deblu - także złoto !!!

Ciężka praca, dobry trener ale przede wszystkim chyba miłość do tej gry pozwala mu osiągać takie wyniki. Radość z grania widać było w czasie pokazu, którego byliśmy świadkami w sali gimnastycznej naszej Szkoły Podstawowej - warto było obejrzeć i podziwiać grę tych dwóch tenisistów.

Marcinowi gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych - Pan Radosław może być dumny z syna!

Dyrektor SP Pan Maciej Lisowski - także trener tenisa zamierza zaszczepić miłość do tej gry najmłodszym uczniom SP. Wierzymy, że nasze dzieci dorównają kiedyś Marcinowi i zmierzą się z nim przy stole tenisowym.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 06:48:00
KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA, NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCYDOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 06:35:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:43:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTY


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.