naglowek
menu
menu
naglowek

Pasowanie pierwszoklasistów - 2012

Autor: iwo Data 2012-11-18 14:47:50
Co rok historia się powtarza - pierwszoklasiści zostali uroczyście przyjęci do szkolnej braci w SP Kołaczkowo. Wychowawczyni, Pani Ola Ojrzanowska, pomogła  dzieciaczkom w przebrnięciu tego pierwszego sprawdzianu na polu życiowej edukacji !!!

Pasowania dokonał dyrektor Szkoły Pan Maciej Lisowski, który ciepłymi słowami powitał pierwszoklasistów a uderzeniem ogromnym piórem w ramię każdego nowego ucznia, przyjął go w szeregi uczniowskiej braci.

Szkoła jak rodzina - w rolę dziadka, babci i innych członków rodziny wcielili się uczniowie starszych klas, którzy  także powitali nowych kolegów w swoim gronie.  Obecne były także delegacje z klas starszych - wraz ze swoimi wychowawczyniami. W tak ważnym wydarzeniu każdego ucznia wzięli też udział  ich rodzice. 

Po otrzymaniu  legitymacji szkolnych - pełnoprawni już uczniowie SP Kołaczkowo odebrali z rąk rodziców rogi obfitości ze słodyczami, lizaki z ...banknotami, które zamienią się w prawdziwe, jak dzieciaki będą się pilnie uczyć -  od opiekunki świetlicy wiejskie. Wraz z wychowawczynią dzieci odebrały piękny kwiat, który będzie ozdobą ich klasy - podarunek od pań nauczycielek naszej SP.

Po części oficjalnej - wszyscy biorący udział w uroczystości zostali zaproszeni przez rodziców pierwszaków na kawę i ciasto, owoce, napoje - był to mile spędzony czas i , jakże ważny, moment integracji dzieci, rodziców i kadry ......a zabawom dzieci nie było końca ....!

  Wszystkim nowo pasowanym uczniom życzymy, aby lata spędzone w szkole były latami szczęśliwymi....latami , do których zawsze  będziecie wracać pamięcią z dobrymi emocjami i wspomnieniami.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.