naglowek
menu
menu
naglowek

Wizyta Janusza Chomontka - XII.2012

Autor: iwo Data 2012-12-09 20:25:24
Kołaczkowo znalazło się na  " artystycznej " trasie wielokrotnego mistrza w podbijaniu piłek - obok innych szkół odwiedził także naszą  -  JANUSZ CHOMONTEK.

Była to druga wizyta....poprzednia odbyła się 10 lat temu.

Janusz Chomontek to piłkarz, który.... podbija piłki ! Stojąc, leżąc, siedząc, chodząc - on je podbija a one nie spadają. 

        Był lepszy od Diego Maradony / rekord Maradony 7 tysięcy podbić, rekord Chomontka - 35 tysięcy  ...../, odbijał piłkę idąc ....100 kilometrów, przeszedł z Ustki do Słupska w około 8 godzin, cały czas odbijając piłkę, odbija piłki duże i mniejsze - nożne, siatkowe, tenisowe, piłeczki do tenisa stołowego.....

17 razy wpisano Go do Księgi Rekordów Guinnessa - podbijanie piłek to Jego sposób na życie i poznawanie świata : zwiedził wiele miast europejskich i nie tylko europejskich - poznał kawał świata!!! A największą dumą napawa go dwukrotna audiencja u naszego Papieża Jana Pawła II. 

W spotkaniu wzięli udział uczniowie naszej Szkoły Podstawowej wraz z kadrą nauczycielską. Dzieci chętnie próbowały także podbijać piłki - jeszcze troszkę będą musiały potrenować, aby dorównać naszemu rekordziście!!!

Pan Janusz przekazał obecnym na spotkaniu, że marzenia się spełniają....tylko trzeba im trochę pomóc - walczyć, trenować, ćwiczyć, uczyć się, być z daleka od wszelkich zgubnych nałogów....

Na zakończenie spotkania nasz gość podarował dzieciom zdjęcia z autografem.  Niektóre z nich / za Jego aprobatą..../ wystawimy na licytacji, która odbędzie się u nas w styczniu - zbiórka na WOŚP. 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE



DOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 22:50:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE, NIE KURSUJE 24 I 31 GRUDNIA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE



DOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.