naglowek
menu
menu
naglowek

Tragiczne wspomnienie - 14 kwietnia 2012 r.

Autor: iwo Data 2013-04-12 12:04:44

14 kwietnia 2012 roku na zawsze zostanie w pamięci kolegów i przyjaciół Andrzeja, Jacka i Jakuba !

Andrzej Jurek, Jacek Kwasowiec i Jakub Gabrych -  nasi przyjaciele z grupy PROMOTOR, w towarzystwie innych kolegów na swoich motocyklach, jechali w tym dniu na uroczystą inaugurację sezonu motocyklowego do Częstochowy.

Ich podróż skończyła się pod Zielonką - drogę im zajechało auto, prowadzone przez 60 - letnią kobietę. Andrzej, Jacek i Jakub zginęli na miejscu .... do dziś na tym skrzyżowaniu palą się znicze, zapalane przez tych, którzy nie mogą zapomnieć tych, którzy jeszcze mogli długo żyć.

Andrzej powinien obserwować jak rosną i rozwijają się Jego wnuki, Jacek powinien wychowywać na porządnych ludzi swoje nieletnie dzieci, 25 - letni Jakub powinien układać sobie szczęśliwe, dorosłe życie......... 

Nie było im to dane ......... gdzieś został zapisany ich los i w tym momencie nić ich życia została zerwana. Czy to, że jechali na Jasną Górę prosić o szczęśliwe wyjazdy i powroty dla braci motocyklowej pomniejsza ból rodziny i przyjaciół ?!

 

Raz jeszcze możemy powiedzieć, że odeszli od nas wspaniali, porządni ludzie, którzy służyli zawsze pomocą potrzebującym, fajni koledzy, o których nigdy nie zapomnimy. Wspomnienia wyciskają łzy z oczu - tym bardziej w rocznicę wypadku.

Koleżanki i koledzy z PROMOTORA często zapalają lampki na Ich grobach - w niedzielę 14 kwietnia 2013 roku weżmiemy udział w mszach świętych w intencji Andrzeja, Jacka i Jakuba  i , oczywiście, podjedziemy motocyklami na cmentarze w Bydgoszczy i Rynarzewie. 

Andrzej, Jacek, Jakub ...... bardzo nam Was brakuje !!! 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.