naglowek
menu
menu
naglowek

Mikołajkowo-świąteczne spotkanie

Autor: iwo Data 2008-12-19 17:48:47
16 grudnia 2008r. w świetlicy wiejskiej w Kołaczkowie spotkały się dzieci naszego Sołectwa na mikołajkowo – świątecznej imprezie. Wśród bawiących się dzieci krążył Święty Mikołaj, w swoim odwiecznym biało-czerwonym stroju – każdy mógł zrobić sobie z Nim pamiątkowe zdjęcie. Nasi milusińscy brali udział w zabawach razem z Panią Marzeną Mierzwińską, która po raz kolejny odwiedziła Kołaczkowo. Entuzjazm dzieci, jak zwykle, był ogromny – nasze dzieci zawsze chętnie garną się do zabawy i gremialnie biorą udział we wszystkich grach, zabawach i konkursach. Nagrodą dla nich były słodycze i napoje ufundowane przez Radę Sołecką. 

Dużym powodzeniem, wśród przybyłych gości, cieszyły się prace wykonane przez dzieci, biorące udział w zajęciach świetlicowych – ozdoby świąteczne, stroiki, korale i inne…

Gościem specjalnym spotkania był nasz dzielnicowy, Pan Sebastian Jabłoński, który rozmawiał z dziećmi na temat bezpiecznego poruszania się po drogach. Poruszył także temat bezpańskich psów, które stanowią duże zagrożenie dla pieszych i rowerzystów – okazało się, że dzieci doskonale znają zasady postępowania w przypadku napaści przez psa… oby nigdy nie musiały w praktyce tych umiejętności wykorzystywać! Dzieci bardzo chętnie przyjęły prezenty - kamizelki i opaski odblaskowe, które ufundował dla nich Komisariat Policji w Szubinie. Otrzymały także broszury, które na pewno zwiększą ich bezpieczne poruszanie się po drogach.

Podkreślając świąteczny charakter spotkania, uczennice Szkoły Podstawowej zaśpiewały kilka kolęd. Wsparciem dla tego punktu programu był występ członków Zespołu Pieśń nad Pieśniami, który działa przy Kościele p.w.  Św. Andrzeja w Szubinie.

Na koniec wszyscy uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem, składając sobie świąteczne i noworoczne życzenia.  

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 06:48:00
KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA, NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCYDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:43:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTY


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.