naglowek
menu
menu
naglowek

PROMOTOR w SP 1 w Szubinie

Autor: iwo Data 2013-05-27 19:55:29
Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie świętowała swoje 100 - lecie ! Piękny Jubileusz - piękna impreza! Organizatorzy włożyli ogrom pracy w celu uświetnienia tego święta......

........pokazali nawet jak drzewiej bywało !!! Zwiedzając zakątki szkolnego otoczenia można było się dowiedzieć jak żyło się w tamtych czasach. Trudno nie było sobie wyobrazić tamtego życia,  skoro co chwilę można było natknąć się na Króla Władysława, na Królową, na panie dworu, na całą świtę dworską, na służbę dbającą o  wyrób garnków, na służki piorące królewska / i nie tylko/ odzież .....i wiele innych postaci z tamtych czasów !!!

Grupa PROMOTOR Kołaczkowo  także została zaproszona  na tę imprezę - grupa motocykli narobiła trochę hałasu ! Jak zawsze  dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały piękne maszyny naszych motocyklistów.....do skorzystania z przejażdżki quadem była kolejka!

Motocykliści zostali miło  przyjęci przez Panią dyrektor i Panią Arletę, która zaprosiła także gości na poczęstunek. Było bardzo sympatycznie, miło, smacznie oraz ........pogodnie. W ciągu kilku deszczowych dni - organizatorom w tym dniu zaświeciło słońce. 

Dziękując za zaproszenie i miłe przyjęcie - gratulujemy organizatorom  pięknej imprezy oraz  życzymy dalszego rozwoju Szkoły i kolejnych pięknych jubileuszy.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.