naglowek
menu
menu
naglowek

Dzień Dziecka 2013 w Kołaczkowie

Autor: iwo Data 2013-06-03 15:52:43

My, dorośli, zawsze staramy się, aby ten dzień dla naszych milusińskich był dniem szczególnym !

 

Także tym razem z jak najlepszej strony pokazali się : Rada Rodziców przy SP Kołaczkowo, Rada Sołecka i Szkoła Podstawowa przy współudziale i pomocy MGOPS w Szubinie i świetlicy wiejskiej oraz prywatnych sponsorów - naszych mieszkańców, na których zawsze mogą liczyć organizatorzy tego typu imprez, które integrują i małych i dużych....... 

Dzieci ochoczo korzystały z propozycji organizatorów: dmuchany zamek - zjeżdżalnia, basen z piłkami, trampolina. Prawie wszystkie dzieci  brały udział w konkurencjach sportowych....za co otrzymały nagrody - niespodzianki. Wolontariusze z Fundacji odwiedzającej chore dzieci w szpitalach odwiedzili nas jako clowni, którzy malowali dzieciakom twarze, kręcili dzieciom różne figurki z balonów i sprezentowali naszym maluchom czerwone noski clownów.....Były to bardzo sympatyczne odwiedziny !

Poza propozycjami dla ducha - były prezenty dla ciała : wszystkie dzieci / i nie tylko dzieci..../ zostały obdarowane lodami, cukierkami, napojami i kiełbaskami, które zostały upieczone w ognisku. 

Popcorn oraz kolorowa wata cukrowa też cieszyła się powodzeniem. 

Razem z dziećmi przybyli także ich opiekunowie, którzy także zostali poczęstowani pysznym ciastem, kawą i herbatą. Te smakowitości można było skonsumować przy stolikach lub na kocach piknikowych, które przynieśli z sobą uczestnicy. Rozrzucone po całym boisku koce z siedzącymi dziećmi i rodzicami robiły naprawdę sympatyczne, kolorowe wrażenia.

Od rana mieliśmy piękną, słoneczną pogodę - co widać na zdjęciach w naszej galerii ...... końcówka pożegnała nas ogromną ulewą, przegnała wszystkich na patio, gdzie niektórzy biesiadowali dalej na kocach, ale ten akcent pozwoli  dłużej zapamiętać imprezę, którą wszyscy zaliczają do bardzo udanych !! 

Uczestnicy dziękują organizatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak fajnej imprezy.

Do zobaczenia za rok ! 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: ŻNIN, D.A.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, SOBIEJUCHY)
GODZINA: 22:57:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY NIE KURSUJE 24,31.12; WLK. SOBOTA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.