naglowek
menu
menu
naglowek

Koniec roku szkolnego - czerwiec 2013

Autor: iwo Data 2013-07-03 08:27:59
Uczniowie naszej SP pożegnali się na 2 miesiące ze swoją szkołą, nauczycielami, kolegami i obowiązkami szkolnymi .... zaczęła się 2 - miesięczna laba !

Największe emocje , oczywiście, przeżywają wychowawca oraz uczniowie klasy szóstej, którzy opuszczają mury szkolne na zawsze. Kończy się pierwszy etap edukacji młodego człowieka - i już teraz każdy uczeń podejmuje swoją pierwszą poważną decyzję w życiu, która może zaważyć na tym, w jakim kierunku pójdzie.....

Uroczystość pożegnania rozpoczęła Msza Święta w naszym parafialnym kościele, po czym uczniowie wrócili do szkoły, gdzie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Głównymi bohaterami tego , pełnego emocji spotkania, byli oczywiście uczniowie klasy VI wraz ze swoją wychowawczynią Panią Magdaleną Szmyt.

Bardzo ciekawą formą było przedstawienie wspomnienia z lat spędzonych w SP Kołaczkowo był film, który pozwolił wrócić pamięcią do wszystkich wspólnie przeżytych lat. Już teraz wzbudził on wiele emocji  - możemy sobie wyobrazić wrażenia podczas oglądania go......np. za 25 lat !

/Łzy Pani Magdy i Jej uczniów w dniu pożegnania są dowodem na to, że chyba często będą wracać pamięcią do tych wspólnie spędzonych lat....wychowawczyni pożegnała swoich podopiecznych także  pięknym wierszem, który "opowiedział" historię wspólnych lat...../

Dyrektor Szkoły Pan Maciej Lisowski, wraz z wychowawcami wręczył najlepszym uczniom, świadectwa  oraz nagrody za dobre wyniki. Podziękował także mieszkańcom Kołaczkowa, rodzicom naszych uczniów, którzy byli najbardziej zaangażowani w życie Szkoły.

Nowym pomysłem jest przyznanie tytułu  ABSOLWENTA ROKU. Jest to wyróżnienie, które będzie co rok otrzymywał najlepszy uczeń - za wyniki i za swoją postawę w ciągu trwania edukacji.

W tym roku tytuł ten otrzymała uczennica klasy VI - już absolwentka - Sara Rokicka.

Gratulacje dla Sary i Jej rodziców - wkład rodziców w wychowanie dziecka jest zawsze nieoceniony !

Na zakończenie spotkania dyrektor SP Pan Maciej Lisowski pogratulował wyróżnionym , podziękował za pracę nauczycielom i obsłudze SP oraz życzył wszystkim udanych wakacji.

Dołączamy się do gratulacji i życzeń - udanego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu !!!

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 17:12:00
NIE KURSUJE 25,26.12, 1.01, 1 I 2 DZIEŃ WIELKANOCY, NIE KURSUJE 24,31.12; WLK. SOBOTADOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 16:45:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 18:00:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 17:18:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTY


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.