naglowek
menu
menu
naglowek

WODNE INSPIRACJE - Formacja SLOW pokazała się w Bydgoszczy

Autor: iwo Data 2014-03-25 12:08:14
Julia, Kornelia i Klaudia - przedstawicielki  Formacji SLOW,  tańczące przy świetlicy wiejskiej w Kołaczkowie wróciły z Wojewódzkiego Konkursu WODNE INSPIRACJE  z wyróżnieniem.

Finał konkursu odbył się 23 marca 2014 roku w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Pod okiem Pani Dobrosławy Mika-Bultrowicz w świetlicy wiejskiej w Kołaczkowie tańczą dzieci zrzeszone w dwóch Formacjach: SLOW i mini - SLOW. Formacja SLOW zakwalifikowała się do udziału w konkursie - wróciliśmy z nagrodą finansową oraz wyróżnieniem w kategorii do lat 15.

Poza naszymi tancerkami, w konkursie wzięła także grupa naszych sąsiadów zza miedzy - Formacja taneczna FEST z Miejskiego Ośrodka Kultury w Kcyni. Choreografem tej grupy jest także Pani Dobrosława Mika - Bultrowicz. Ekipa ta także może się pochwalić uzyskanym wyróżnieniem.

W tym dniu w MCK  odbył się także finał konkursu fotograficznego. Z naszego terenu z główną nagrodą wróciła mieszkanka Szubina - Kamila Giza, która podzieliła się tym miejscem na podium z koleżanką z klasy - kategoria Szkół Ponadgimnazjalnych. Naszej koleżance z Szubina należą się szczególne gratulacje - konkurencja była ogromna : nadesłano ponad 600 prac.

Konkurs ten był  przedsięwzięciem na dużą skalę  - brali w nim udział artyści ze wszystkich zakątków naszego województwa.  Tematyka ogromna - znaczenie wody w życiu człowieka jest nie do przecenienia !! 

Gratulacje dla naszych tancerek, ich koleżanek z Kcyni oraz dla Kamili za piękne foto !!! ....i podziękowanie za promowanie naszych miejscowości na forum województwa.

 / http://www.szubin24.pl/Final_%E2%80%9EWodnych_inspiracji%E2%80%9D,15711.html 

- na tej stronie można obejrzeć zdjęcia z konkursu / wyk. przez P.D. Gizę / .

 

 

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.