naglowek
menu
menu
naglowek

Zawód: TECHNIK LOGISTYK ...... zdobędziesz w szkole w Kołaczkowie !

Autor: Data 2014-03-26 23:17:42
1 września 2013 r. był dniem szczególnym dla trzydziestki młodych ludzi, którzy rozpoczęli kolejny etap swojej edukacji w nowo otwartej szkole w Kołaczkowie: Technikum dla młodzieży w zawodzie TECHNIK LOGISTYK. Zaproponowane absolwentom gimnazjów profile : wojskowy, strażacki i policyjny spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży !

Organem prowadzącym dla tej szkoły jest Bydgoski Zakład Doskonalenia Zawodowego - organ mający długoletnie doświadczenia i tradycje, które pozwalają na prawidłową organizację i prowadzenie takiego przedsięwzięcia.

BZDZ realizuje swój projekt w Kołaczkowie kształcąc pierwszy, historyczny, rocznik w tej szkole i kierując swoją ofertę dla kolejnych absolwentów szkół gimnazjalnych.

Technikum Logistyczne w Kołaczkowie zaprasza i oferuje :

- uzyskanie tytułu: Technik Logistyk w wybranym profilu,

- uzyskanie certyfikatów branżowych zgodnie z wybranym profilem i kierunkiem szkoły, 

- darmowe kursy będące w ofercie Zakładu Doskonalenia Zawodowego /spawacz, operator sprzętu i            inne..../ - propozycja zgodna z oczekiwaniami młodych ludzi,

- darmowy kurs prawa jazdy dla pełnoletnich uczniów,

- każdy uczeń otrzymuje bezpłatnie pełne umundurowanie

- szkoła pokrywa ubezpieczenie dla każdego ucznia

- szkoła jest koedukacyjna - spełnia warunki dla kształcenia dziewcząt i chłopców,

- Technikum mieści się na terenie SP - szkoła ma zabezpieczone odrębne wejście, dostęp do sali              gimnastycznej, sali komputerowej, boiska sportowego.....

        - prowadzenie zajęć dodatkowych : w zależności od wybranego profilu odbywają się w Ośrodkach                 Szkoleniowych Straży Pożarnej, Wojska i Policji,

- atrakcyjne wyjazdy sprawnościowo - szkoleniowe,

- zajęcia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska.

Prowadząc nabór na rok szkolny 2014 / 2015 szkoła zapewnia zdobycie atrakcyjnego zawodu, potrzebnych do jego wykonywania kwalifikacji, zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej.

 Zapraszając młodych ludzi w swoje progi kadra zwraca także uwagę na położenie szkoły -  blisko przystanku autobusowego, co ułatwia dojazd i powrót do domu po zajęciach - co nie jest bez znaczenia dla rodziców młodych ludzi, którzy drżą o bezpieczne i sprawne powroty swoich dzieci do domów. 

Mamy nadzieję, że pierwszy rok istnienia Technikum w Kołaczkowie przetarł szlak dla kolejnego rocznika, który skorzysta z zaproszenia do kontynuowania nauki w tej szkole,  który powitamy w naszej miejscowości  1 września 2014 roku. 

Kierownictwu szkoły, kadrze nauczycielskiej i, przede wszystkim, uczniom życzymy sukcesów w realizacji postawionych sobie zadań i dalszego rozwoju.

/ Dla zainteresowanych - kontakt: Szkoła Techniczna Zespołu Szkół Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego, Kołaczkowo, ulica Szkolna 6, 89-200 Szubin.

Tel. 52 384 59 83,  52 345 36 73,  664 457 585

e-mail: kolaczkowo@bzdz.pl

www.szkola.bzdz.pl  /

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.