naglowek
menu
menu
naglowek

Obwieszczenie Ochrony Środowiska w temacie S-5

Autor: iwo Data 2014-04-03 15:26:53

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Bydgoszczy

za w i a d a m i a : 

o wydaniu postanowienia  z dnia 27 marca 2014 r., w którym wyrażono stanowisko, że realizacja przedsięwzięcia pn.: " Budowa drogi ekspresowej S-5 na odcinku Nowe Marzy - Świecie - Bydgoszcz - Cotoń ", przebiega etapowo, a warunki realizacji przedsięwzięcia określone w decyzji Nr 17 / 2010, z dnia 23 lipca 2010 r., o środowiskowych uwarunkowaniach dla w/w przedsięwzięcia, nie uległy zmianie.

W terminie 7 dni społeczeństwo może się zapoznać z dokumentacją przedmiotowego przedsięwzięcia w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej 63, pokój 361, w godzinach 8.00 - 15.00, w dniach pracy RDOŚ.

Zgodnie z art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeksu postępowania  administracyjnego, zawiadomienie stron postępowania uważa się za dokonane, po upływie 14 dni od dnia publicznego ogłoszenia.

Tyle informacji z obwieszczenia. 

 

Powyższe obwieszczenie jest kolejnym z wielu, które przez lata były przedstawiane ludziom mieszkającym przy  potencjalnej trasie S - 5 . 

Ostatnio politycy / i nie tylko politycy..../ dają kolejną nadzieję, że w końcu  " COŚ "  się będzie w tym temacie działo !!!  Tylko pytanie:  " CO ????? " 

Czy to chęć błyśnięcia kogoś na jakimś forum......czy zbliżające się wybory i "kiełbasa" wyborcza ......czy kolejne zamknięcie ust zadającym zbyt wiele pytań......czy może faktycznie znalazły się pieniądze na " naszą Eskę " ....????

Nasi mieszkańcy przestali chyba wierzyć - twierdzą, że uwierzą, jak zobaczą ciężki sprzęt na budowie. I chyba mają rację  -  pożyjemy....zobaczymy .....!!! Obyśmy zobaczyli !!! 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.