naglowek
menu
menu
naglowek

PEŁNA GALA mundurowa w Technikum w Kołaczkowie

Autor: iwo Data 2014-04-17 17:13:40
Był to dzień pełen wzruszeń w Technikum Logistycznym w Kołaczkowie. Uczniowie zaprosili do szkoły swoich rodziców, którym zaprezentowali się w pełnym umundurowaniu !!! U niejednej mamy w oku pokazała się łza wzruszenia.

Po spotkaniu rodziców z wychowawcą klasy, panem Wojciechem Bethke wszyscy udali się na szkolne patio, gdzie oczekiwał Prezes Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Bydgoszczy Pan Paweł Duzdowski,  Dyrektor Szkoły Pan Maciej Lisowski oraz pedagog Pani Beata Iciak - Hancke.

W obecności wymienionych odbyła się dyskusja na tematy interesujące rodziców a także organ prowadzący szkołę. Poruszono tematy uczestnictwa młodzieży w  życiu szkoły, korzystania z propozycji BZDZ dot. udziału w kursach, szkoleniach , obozach........a także udział młodych ludzi w dodatkowych zajęciach sportowych, które przygotowują ich do zdania egzaminów do wybranych szkół. Takie zajęcia to bezpłatna propozycja bydgoskiego Zakładu -  a młodzi ludzie wybrali sobie taką właśnie szkołę....taki właśnie profil ......i sprawność fizyczna musi być u nich na czele priorytetów !

Prezes Duzdowski przypomniał i raz jeszcze potwierdził możliwość korzystania z różnorakich kursów oraz darmowego uzyskania prawa jazdy dla chętnych , pełnoletnich uczniów. Są to propozycje, które spotykają się z zainteresowaniem młodych ludzi. Nie w każdej szkole są takie możliwości. Pełen koszt pełnego  umundurowani także leży po stronie szkoły.

 Spotkanie zostało zakończone efektowną niespodzianką zgotowaną przez młodych ludzi. Wejście z zaplecza grupy umundurowanej młodzieży, efektowny stukot prawie trzydzieści par wojskowych butów, efektowny zwrot w lewo ........ i ta cisza wśród rodziców, wzruszenie mam i ojców patrzących na swoje pociechy..... to zrobiło naprawdę duże wrażenie.

" Mundur zobowiązuje "  -  patrząc na tę grupę uczniów można powiedzieć, że oni to rozumieją i potrafią już teraz nosić go z godnością.

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.