naglowek
menu
menu
naglowek

Formacja MINI SLOW i .... Karolinka 2014

Autor: iwo Data 2014-05-05 18:03:13
28 kwietnia 2014 r.  Formacja taneczna MINI SLOW, działająca przy świetlicy wiejskiej w Kołaczkowie, wzięła udział w konkursie tanecznym KAROLINKA 2014, który odbył się po raz kolejny w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Bydgoszczy.

Przez cały dzień na scenie MDK swoje umiejętności pokazywały zespoły ludowe a także zaprezentowały się inne formy taneczne. 

Nasza Formacja MINI SLOW - dzieci w wieku do lat 10 - pokazała się w dwóch tańcach, które reprezentują formy inne od ludowego.....a jakie one były i jak dzieci się prezentowały, można zobaczyć w naszej galerii .......

Było to kolejne zetknięcie się naszych małych artystek z szerszym, czasem bardziej doświadczonym, gronem tańczących kolegów i koleżanek.

Zespół wrócił do Kołaczkowa z dyplomami otrzymanymi od jurorów,  figurkami Karolinek oraz słodkościami, które osłodziły im męczący, kilkugodzinny udział w konkursie. Pomimo zmęczenia dzieciaczki już pytają, kiedy następny wyjazd na kolejny konkurs.....!

Dzieci zostały dowiezione bezpiecznie na konkurs  i potem do domu - dziękujemy Panu Burmistrzowi oraz Dyrektorowi Wydziału Oświaty w Szubinie za zorganizowanie bezpiecznego transportu.

Nasze dzieci zaprzyjażniły się a także  korzystały z opieki i pomocy starszych kolegów z Kcyni, którzy razem z nami, po raz kolejny, brali udział w  "tanecznym wyjeżdzie". Formacja FEST także wróciła z dyplomem i pamiątkową figurką. / Trzymamy kciuki za tych z Zespołu FEST, którzy dziś przystąpili do egzaminu maturalnego ....../

Gratulacje dla uczestników KAROLINKI - do zobaczenia na kolejnych pokazach....!!! 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 17:12:00
NIE KURSUJE 25,26.12, 1.01, 1 I 2 DZIEŃ WIELKANOCY, NIE KURSUJE 24,31.12; WLK. SOBOTADOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 16:45:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 18:00:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 17:18:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTY


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.