naglowek
menu
menu
naglowek

60 LAT RAZEM

Autor: Data 2009-02-16 16:01:46
13 lutego 1949 roku Państwo Genowefa i Jan Obrębscy z Kołaczkowa powiedzieli sobie TAK. Przysięgę małżeńską złożyli w Kościele w Samoklęskach Dużych. Diamentowe gody obchodzili w gronie najbliższych - dzieci, wnuków, prawnuków oraz przyjaciół i znajomych. Do rodzinnych życzeń dołączyli się także przedstawiciele Urzędu Miejskiego oraz Urzędu Stanu Cywilnego w Szubinie. Nie zabrakło także życzeń i kwiatów od pań z Koła Gospodyń Wiejskich oraz od Rady Sołeckiej w Kołaczkowie, której przedstawiciele złożyli życzenia Jubilatom w imieniu mieszkańców.

Jubilaci doczekali się 5 dzieci, 15 wnuków oraz 2 prawnuków. Jeden z synów mieszka w Kołaczkowie - pozostałe dzieci w Gdańsku oraz w Nakle nad Notecią.

Państwo Obrębscy w Kołaczkowie mieszkają od 1957 roku - wcześniej mieszkali w Niewieścinie i Stanisławce. Oboje pracowali zawodowo - Pani Genowefa m.in. w Polsporcie w Bydgoszczy a Pan Jan w Zakładach Rolnych w Niewieścinie, Kołaczkowie oraz w Zakładach Lotniczych w Bydgoszczy.

Szanownym Jubilatom życzymy wielu  kolejnych jubileuszy w dobrym zdrowiu oraz wszelkiej pomyślności na każdy kolejny rok wspólnego życia.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.