naglowek
menu
menu
naglowek

FESTIWAL TRZY KOPARKI .... realizacja - 7 czerwca 2014

Autor: iwo Data 2014-06-09 17:30:58

Oficjalnie ogłaszamy, ze FESTIWAL TRZY KOPARKI  się odbył.

W roli głównej, oczywiście, .....trzy koparki i ich właściciele, czyli właściciele trzech firm działających w Kołaczkowie : DAUKUS, PLUS, INTEX

Jak na czyn społeczny przystało, pojawili się zainteresowani pracą mieszkańcy Kołaczkowa. Jak zawsze, poza pracą maszyn, potrzebna jest praca rąk ludzkich...... mieszkańcy, którym zależy na utworzeniu w tym miejscu terenu rekreacyjnego,  pojawili się uzbrojeni w rękawice, grabie, łopaty.....Poza dorosłymi zjawiły się także dzieci, które również dzielnie porządkowały teren.

Mieszkańcy mają do tego miejsca pewien sentyment  - przed laty był tutaj kort tenisowy. Uległ zniszczeniu ...... teraz jest szansa na to, aby miejsce to stało się  kołaczkowską wizytówką i atrakcją dla mieszkańców i gości, aby ponownie stało się miejscem kultury i sportu.

Praca koparek oraz prace porządkowe - to dopiero początek. Aby w tym miejscu  wyrosła trawa - będzie trzeba jeszcze się spotkać nie raz - organizatorzy zapowiadają kolejne zaproszenia na  czyny społeczne ..... jesienne posianie trawy zakończy pierwszy etap prac na tym terenie. 

Festiwal zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku - było to sympatyczne zakończenie pracowitego dnia. Właściciele firm: DAUKUS, PLUS, INTEX , czyli państwo Nowiccy, Urbanowscy, Janowscy, Kijowscy zadbali o chłodne napoje oraz o kiełbaski na ognisko.  Wyrażają przy tym nadzieję, że kolejne zaproszenie do pracy na rzecz utworzenia parku spotka się z większym odzewem ze strony mieszkańców i spotkamy się w większym gronie.

Słowa podziękowania dla organizatorów i przybyłych mieszkańców i do zobaczenia przy pracy na terenie przyszłego parku.

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.