naglowek
menu
menu
naglowek

Dzień Seniora w Kołaczkowie

Autor: iwo Data 2014-10-28 20:40:04

1 pażdziernika        -       Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych.

20 pażdziernika       -      Europejski Dzień Seniora

20 listopada      -       Ogólnopolski Dzień Seniora

Chyląc czoła przed siwymi skroniami naszych seniorów  -  składamy Im najlepsze życzenia wielu lat w zdrowiu, szacunku i miłości od najbliższych !!!

Rada Sołecka zaprosiła naszych kołaczkowskich seniorów na wspólną biesiadę z okazji Ich święta. Do organizacji i umilenia wspólnie spędzonego czasu włączyli się  uczniowie Szkoły Podstawowej ze swoim przedstawieniem i życzeniami, krasnoludki z grupy przedszkolnej MOTYLKI oraz uczniowie Technikum Logistycznego z występem wokalnym.

Swój udział w spotkaniu zaznaczyły także KOŁACZKOWIANKI, które w swoich regionalnych strojach wystąpiły przed obecnymi ze swoim repertuarem a potem intonowały pieśni biesiadne przy wspólnym stole, pod kierownictwem akordeonisty, Pana Romana.

 Udział w spotkaniu wziął także Pan Marek Piechocki, który przed laty grywał z naszymi paniami, który do końca imprezy akompaniował wspólnym śpiewom.

Początek spotkania należał do Pani Violetty Kończal, sołtysa Kołaczkowa, która powitała wszystkich przybyłych, złożyła seniorom życzenia w imieniu Rady Sołeckiej oraz mieszkańców. 

Po wzniesieniu toastu lampką szampana - przy akompaniamencie akordeonu - zostało odśpiewane gromkie STO LAT dla seniorów.

Seniorzy, którzy przyjęli zaproszenie i pojawili się na imprezie, miło spędzili czas przy wspólnym śpiewie, kawie, konsumpcji pysznych wypieków. 

Należy podziękować organizatorom za zorganizowanie imprezy - szkoda tylko, że część naszych seniorów nie skorzystała z zaproszenia!!!   Miejmy nadzieję, że kolejna taka inicjatywa spotka się z większym zainteresowaniem ! Takie spotkania są odskocznią od codzienności i myślę, że warto z takich propozycji korzystać !!!

Do zobaczenia za rok !!! 

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.