naglowek
menu
menu
naglowek

Dzień Edukacji Narodowej - Kołaczkowo 2014

Autor: iwo Data 2014-10-28 23:29:31

Kiedyś to był Dzień Nauczyciela !!!  Teraz jest Dzień Edukacji Narodowej !!!

Może to i dobrze, ponieważ z edukacją i wychowaniem młodego pokolenia są związani także ludzie, którzy nie są nauczycielami, ale poprzez swoją pracę są ściśle związani ze szkołą - są to pracownicy obsługi, dzięki którym  " szkolne przedsiębiorstwo"  może prawidłowo funkcjonować. Im także należą się słowa podziękowania i uznania.

W naszej szkole, tradycyjnie już, odbył się uroczysty apel , w czasie którego uczniowie mogli podziękować swoim pedagogom za ich pracę - w występach uczniów były elementy wesołe a także wzruszające. Róże wręczone przez uczniów były piękne !!!

Dyrektor SP, Pan Maciej Lisowski,   ciepłe słowa skierował w stronę swoich pracowników za ich poświęcenie i pracę ! 

Jak zawsze, był to dzień pełen wzruszeń - tym bardziej, że uświetniony przybyciem emerytowanych nauczycielek, które co rok niezawodnie biorą udział w obchodach tego święta !!!

Przez ostatnie kilka miesięcy w Kołaczkowie realizowany był projekt pn.  ROWEREM PIĘKNIEJ I BEZPIECZNIEJ. Decyzją grupy inicjatywnej, w tym dniu, na uroczystym apelu z okazji DEN, projekt ten został podsumowany.                                                                                                                                 W imieniu grupy oraz Stowarzyszenia NASZA NADZIEJA wystąpiła Pani Anna Kijowska, wiceprzewodnicząca Stowarzyszenia, która dokonała podsumowania projektu oraz wręczyła nagrody uczniom, którzy brali udział w poszczególnych etapach projektu i wykonywali najlepiej zadania konkursowe.

Była to także okazja przekazania słów podziękowania w stronę wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację projektu , jego realizację i dzięki którym zakończył się on sukcesem!!!

Przyłączamy się do gratulacji, życzeń i życzymy sukcesów w niełatwej pracy pedagogicznej !

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 17:12:00
NIE KURSUJE 25,26.12, 1.01, 1 I 2 DZIEŃ WIELKANOCY, NIE KURSUJE 24,31.12; WLK. SOBOTADOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 16:45:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 18:00:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 17:18:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTY


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.