naglowek
menu
menu
naglowek

Burmistrz Szubina zaprosił na noworoczne spotkanie - styczeń 2015

Autor: iwo Data 2015-01-09 22:51:52
Miłym akcentem rozpoczął się rok 2015 dla mieszkańców Szubina - Burmistrz Szubina Pan Artur Michalak zaprosił na wspólne spotkanie mieszkańców gminy, aktyw samorządowy, służby mundurowe, sołtysów, radnych, biznesmenów, dyrektorów szkół, przedstawicieli instytucji kulturalnych, duchownych, posłów wywodzących się z naszego terenu, władze powiatowe .....

Jest to stara,dobra tradycja na naszym terenie - burmistrz spotyka się z tymi, którym należą się słowa podziękowania za wszystko, co dobrego zrobili w starym roku - życząc jednocześnie wszystkiego dobrego w roku nadchodzącym ! Zapoznaje także  przybyłych z najważniejszymi inwestycjami i zadaniami, które czekają mieszkańców gminy w najbliższym czasie.

Burmistrz Szubina, Pan Artur Michalak zaznaczył, że spotkanie to było szczególne ze względu na udział aż trzech posłów, którzy wzięli w nim udział: Anna Bańkowska, Iwona Kozłowska oraz Eugeniusz Kłopotek. Nasi posłowie, zabierając głos, w ciepłych słowach odnosili się do działań podejmowanych w naszej gminie, gratulowali Burmistrzowi, który zaczyna urzędowanie na tym stanowisku. 

Ciepłe słowa skierowali także w stronę byłego Burmistrza, Pana Ignacego Pogodzińskiego, który odszedł na emeryturę, pozostawiając gminę w rękach następcy ! 

Miejmy nadzieję, że tradycja takiego spotkania i podsumowania minionego roku w naszej gminie będzie kontynuowana - jest to okazja do wspólnych rozmów, podejmowania kuluarowych decyzji, złożenia sobie życzeń, spotkania z niektórymi chociaż raz do roku ..... a niektórzy naprawdę zasługują na to, aby Burmistrz miał okazję im oficjalnie podziękować za miniony rok ........ koszty są niewielkie a zyski nieocenione !!!!! 

Przedstawiamy kilka fotek z tego bardzo sympatycznego spotkania  / udostępnione dla naszej strony przez UM/ w naszej galerii.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.