naglowek
menu
menu
naglowek

WOśP 2015

Autor: iwo Data 2015-01-15 21:56:59

Otwarte serca i portfele darczyńców oraz zaangażowanie organizatorów naszego, kołaczkowskiego grania pozwoliły dołożyć się do Wielkiej Orkiestry kwotę 5041,40 zł.

/Gmina Szubin przekazała - 38.948,51 zł. /

Scenariusz grania w całej Polsce jest podobny - organizatorzy szukają sposobów na to, aby jak najwięcej można było przekazać na rzecz potrzebujących. Tym razem pomagaliśmy najmłodszym i najstarszym !

Sztab organizacyjny zaproponował mieszkańcom różne atrakcje, które pozwoliły na integrację, dobrą zabawę, zdobycie gadżetów, wspólne biesiadowanie, wspólne tańce i śpiewy, udział w licytacjach, możliwość zdobycia nagród w loterii .......

Należą się gorące słowa podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, aby ta impreza mogła się odbyć i przynieść taki wynik. Integracja mieszkańców, łączących się w zbiórce także jest bezcenna .....  jak i poświęcenie wolontariuszy kwestujących z puszkami, dla których nawet okropna pogoda nie była straszną !! Szefową Sztabu , mieszczącego się w Szkole Podstawowej w Kołaczkowie, oraz osobą prowadzącą nasze " granie "  była Pani Agnieszka Grobelska, której pomagały panie z Rady Rodziców.    

Granie z Orkiestrą nie polega na pobijaniu rekordów, ale co rok staramy się, aby zdobyć jak najwięcej ........i za rok także to zrobimy !!!  

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 17:12:00
NIE KURSUJE 25,26.12, 1.01, 1 I 2 DZIEŃ WIELKANOCY, NIE KURSUJE 24,31.12; WLK. SOBOTADOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 16:45:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 18:00:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 17:18:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTY


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.