naglowek
menu
menu
naglowek

DZIEŃ KOBIET w Kołaczkowie

Autor: Data 2009-03-11 19:40:11
8 marca Kołaczkowo gościło na swoim terenie panie z wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Szubin. Spotkanie zostało zorganizowane z okazji Dnia Kobiet przez Gminną Radę Kobiet w Szubinie i odbyło się w Oberży Stara Winnica.

Udział w nim wzięli także zaproszeni goście : Radna Sejmiku Wojewódzkiego Silwana Oczkowska, Wojewódzka Przewodnicząca Kół Gospodyń Wiejskich Zofia Kozłowska, była Przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet w Szubinie Kazimiera Szlauderbach, Dyrektor Szubińskiego Domu Kultury Alina Gorgon, przedstawicielka Ośrodka Doradztwa Rolniczego Kamila Januszewska. Urząd Miejski w Szubinie reprezentowały: Sekretarz Urzędu Renata Kabulla i Skarbnik Gminy Wioletta Martek wraz z Zastępcą Burmistrza Mariuszem Piotrkowskim, który złożył bardzo serdeczne i ciepłe  życzenia wszystkim paniom, wręczając każdej tradycyjny kwiatek.

Spotkanie w tak szerokim gronie było okazją dla Przewodniczącej Gminnej Rady Kobiet, Anny Wolender, do złożenia sprawozdania z działalności Rady za rok 2008 oraz przedstawienia planu pracy na rok bieżący. Koła, tradycyjnie już, będą brały udział w konkursach organizowanych przez Gminną Radę Kobiet, np. w Konkursie na najpiękniejszy ogród i zagrodę przydomową. Planowany jest wyjazd do Łeby, wizyta w gospodarstwie agroturystycznym, wyjazdy do teatru, udział w szkoleniach, imprezach kulturalnych, dożynkach itd.

Obchody Święta Kobiet w Kołaczkowie uświetniły panie z zespołu Kołaczkowianki, które swym śpiewem umilały czas obecnym gościom a także potrafiły zachęcić  wszystkich do wspólnego śpiewania. Z tym zespołem spotkamy się także na obchodach 50 - lecia KGW w Kołaczkowie. W tym roku, poza naszym KGW, swoje Jubileusze obchodzą także Koła: Tur, Szaradowo, Stary Jarużyn, Chomętowo - kilkadziesiąt lat istnienia i aktywnego funkcjonowania to okazja do docenienia działań podejmowanych przez kobiety w środowisku wiejskim.

Wszystkim Paniom, z okazji Święta Kobiet, życzymy wszystkiego, co najlepsze!

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.