naglowek
menu
menu
naglowek

DZIEŃ KOBIET / Kołaczkowo 2015

Autor: iwo Data 2015-03-08 23:06:35

Tradycyjne święto Kobiet było okazją do spotkania się i wspólnego spędzenia czasu przy słodkościach i kawie,  przez ponad setkę mieszkanek Kołaczkowa ! 

 

Uroczystość zorganizowana została dzięki projektowi dofinansowanemu z budżetu Gminy dla organizacji pozarządowych pt. " Gminna Wioska Kultury " - realizowany przez Stowarzyszenie NASZA NADZIEJA.

W ramach projektu przygotowane zostało przedstawienie teatralne - mali artyści, uczniowie klasy II naszej Szkoły Podstawowej, zachwycili widzów dowcipnym, pełnym ekspresji występem. Opiekunami grupy teatralnej były panie: Katarzyna Kubiak i Agnieszka Grobelska.

W swoim repertuarze pokazały się także członkinie  zespołu śpiewaczego  KOŁACZKOWIANKI .

Każda z obecnych pań, z rąk małych aktorów, otrzymała  - zamiast kwiatka - pamiątkowy długopis z wygrawerowaną różą oraz napisem 8 marca". 

 Zaproszenie  na obchody Dnia Kobiet w Kołaczkowie przyjęła Pani Renata Michalak, dyrektor MOPS -u  oraz Pan Artur Michalak, burmistrz Szubina, którzy , jako goście honorowi, świętowali razem z nami.

Pomysłodawcą oraz koordynatorem projektu była Pani Anna Kijowska, którą przy organizacji imprezy wsparli: Violetta Kończal, Irena Wojciechowska, Agnieszka i Grzegorz Kobierowscy, Jolanta Stodolna, Waldemar Kijowski.

  Do ostatniej chwili nie było wiadomo, ile pań skorzysta z zaproszenia - stoły nakryto na ponad 100 osób. Okazało się, że to za mało - mały stres był przy organizacji kolejnych miejsc, ale jednocześnie radość z tego powodu, że panie tak licznie przybyły na spotkanie - daliśmy radę i nikt nie musiał pić kawy na stojąco !!!

Dołączamy się do życzeń złożonych przez Panią Annę Kijowską oraz Burmistrza  Artura Michalaka - szczęścia i sukcesów dla każdej z pań !

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.