naglowek
menu
menu
naglowek

Zebranie wiejskie w Sołectwie Kołaczkowo

Autor: Data 2009-03-17 17:26:49
16 marca 2009 roku mieszkańcy Sołectwa Kołaczkowo zebrali się na zebraniu wiejskim. Z mieszkańcami spotkali się przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Szubinie: Zastępca Burmistrza Mariusz Piotrkowski, Naczelnik Działu Gospodarki Przestrzennej Zbigniew Behnke, Andrzeja Ćwiklińska z referatu zajmującego się zamówieniami publicznymi. Obecny był także nasz dzielnicowy-sierżant Sebastian Jabłoński.

Zebranie miało charakter sprawozdawczo-informacyjny - Sołtys Irena Wojciechowska przedstawiła sprawozdanie z działalności Rady Sołeckiej za ubiegły rok oraz przedstawiła planowane działania i sposób wykorzystania budżetu sołeckiego w roku bieżącym.

Burmistrz Mariusz Piotrkowski przedstawił finanse i wykorzystanie budżetu gminnego w 2008 roku oraz planowane inwestycje na terenie gminy w najbliższych miesiącach. Z większych inwestycji na naszym terenie możemy się spodziewać podejścia do remontu i skończenie budowy Szkoły Podstawowej - prawdopodobnie po 2010 roku, doprowadzenia wodociągu na teren Stanisławki, budowa drogi w Stanisławce w kierunku Godzimierza, zwiększenie liczby lamp na terenie Kołaczkowa i Stanisławki. Mieszkańcy zawiedzeni są tym, że budowa kanalizacji stanęła w martwym punkcie. Wiele obaw i pytań bez odpowiedzi pozostaje w temacie drogi S-5, która podzieli nasze Sołectwo na dwie części.

Potrzeb jest wiele - problemem zwykle są pieniądze......a raczej ich częsty brak! A potrzebne są m.in. na budowę i remonty dróg na terenie Sołectwa, dofinansowanie Klubu Sportowego, doświetlenie wielu punktów  na wsi, na naprawę chodnika na ulicy Pałuckiej, poprawienie dojazdu do boiska VICTORII  i wiele innych, które zgłaszali obecni na zebraniu mieszkańcy! 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 06:51:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCYDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.