naglowek
menu
menu
naglowek

GMINNA WIOSKA KULTURY- Czerwone Kapturki po europejsku - 2 czerwca 2015

Autor: iwo Data 2015-06-05 19:35:17

Projekt  GMINNA WIOSKA KULTURY jest realizowany w Kołaczkowie. Dotychczas, od stycznia 2015r., wspólnie z mieszkańcami przeżywaliśmy :

- Dzień Kobiet

- Spotkanie z literaturą

- Wieczornica - poezja w wykonaniu dzieci

- przedstawienie CZERWONE KAPTURKI PO EUROPEJSKU , na które zaproszeni zostali mieszkańcy Kołaczkowa w dniu 2 czerwca 2015r.

 

Aktorzy - uczniowie SP Kołaczkowo, z wielką energią i swadą wystąpili w przedstawieniu, które w innowacyjny sposób pokazało nową wersję znanej wszystkim bajki.  Dzieci bardzo chętnie  biorą udział w tego typu przedsięwzięciach i chciałyby pokazać swoje talenty rodzicom, rodzeństwu, wujkom, ciociom, sąsiadom, kolegom, koleżankom ........i pokazują  - tym, którzy się pojawią i poświęcą  kilkadziesiąt minut naszym młodym artystom.

 Projekt  GMINNA WIOSKA KULTURY realizowany jest w Kołaczkowie od stycznia 2015 r. Głównym autorem i koordynatorem tego przedsięwzięcia jest Pani Anna Kijowska - zastępca Prezesa Stowarzyszenia NASZA NADZIEJA, działającego w Kołaczkowie.

Ostatnim działaniem będzie wystawa , w drugiej połowie czerwca, na terenie szkolnego patio i świetlicy wiejskiej pod nazwą :  OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA . Będą to stare zdjęcia, listy, pisma oraz przedmioty codziennego użytku , które przypomną jak to "drzewiej"  bywało ! Już teraz zapraszamy chętnych zapoznania się z tą wystawą - na pewno będzie ciekawie ! 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.