naglowek
menu
menu
naglowek

Dzień Dziecka 2015

Autor: iwo Data 2015-06-06 18:46:46
Wszystkie dzieci cały, długi rok czekają na DZIEŃ DZIECKA ! Nasze kołaczkowskie dzieci także doczekały się świętowania tego dnia ! 

Rada Rodziców przy SP - organizator imprezy - zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Dzieci, które skorzystały z zaproszenia, mogły wziąć udział z konkurencjach zaproponowanych przez panie z Szubińskiego Domu Kultury, pomalować sobie bużkę, otrzymać balonowego zwierzaka, zjeżdżać z dmuchanego zamku, pokonać tor przeszkód, zapleść śliczne, kolorowe warkoczyki,  poczęstować się watą cukrową i popcornem, pysznym plackiem, napojami, cukierkami .... każde dziecko otrzymało także drobny prezent - piłka, zabawki do piaskownicy, materiały szkolne ....

Dodatkową atrakcją była wizyta panów ze Stowarzyszenia MŁODY SZUBIN, którzy zaznajamiali chętnych z zasadami strzelania z wiatrówki - była to szczególnie dobra zabawa / połączona ze szkoleniem /  dla chłopców ! 

Uzupełnieniem zaproponowanych atrakcji była piękna, słoneczna pogoda, która pozwoliła na zrealizowanie całego programu imprezy i pozwoliła dzieciakom wyszaleć się na świeżym powietrzu.

Przed dziećmi teraz kolejny, długi rok czekania na przyszłoroczne obchody DNIA DZIECKA

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 06:51:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCYDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.