naglowek
menu
menu
naglowek

20 lat PARAFII w Kołaczkowie - 1 lipca 2015

Autor: iwo Data 2015-07-06 22:45:21

1 lipca 1995 roku w Kołaczkowie została odprawiona, przez Księdza Proboszcza Mirosława Wdowiaka,  I Msza Swięta w Parafii Kołaczkowo.

Po dwudziestu latach Jubileuszową Mszę odprawił także nasz Ksiądz Proboszcz -  Wicedziekan naszego dekanatu, Ksiądz Kanonik Mirosław Wdowiak, który spędził z nami minione  20 lat. Za ołtarzem stanął także drugi kapłan, który wywodzi się z Kołaczkowa - Leszek Rygiewicz, który zjawił się na uroczystości, przyjeżdżając z dalekich, misyjnych ścieżek.

Jak każdy Jubileusz, ten dzień dostarczył naszym Kapłanom oraz mieszkańcom  wiele wzruszeń.Wręczone kwiaty były symbolem podziękowania za wspólne lata. Ksiądz Proboszcz  z kolei ciepłe słowa skierował w stronę tych, których zaangażowanie i praca pomaga w funkcjonowaniu naszej Parafii oraz szczególnie podziękował budowniczym naszej świątyni, wspólnie modliliśmy się za tych, co już odeszli.......

Uroczystość została uświetniona udziałem szubińskiego Chóru Im. Jana Pawła II, którego członkowie uczestniczyli we Mszy Swiętej , po czym obecni Parafianie mieli przyjemność wysłuchać kilku pieśni i piosenek w wykonaniu gości. Piękne wykonanie artystów spotkało się z dużym zainteresowaniem - było pięknie ! Kwiaty złożone na ręce dyrygenta, Pani Szubertowskiej, były podziękowaniem za występ.

Podziękowania, gratulacje, życzenia są udziałem każdego Jubileuszu - za pięć lat będziemy dziękować Opatrzności Bożej za ćwierć wieku istnienia naszej Parafii !!

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.