naglowek
menu
menu
naglowek

Zabawa sołecka - lato 2015

Autor: iwo Data 2015-08-24 15:05:24

22 sierpnia mieszkańcy sołectwa bawili się , w gościnnych progach Pałuckiego Zakątka, na festynie sołeckim.

 

Od godziny 17.00 w zabawach, grach i różnych sprawnościowych  konkurencjach uczestniczyły dzieci. W tym dniu ze swoimi propozycjami wystąpiła Pani Agnieszka Grobelska, która miała problem z zakończeniem wspólnej zabawy ......  dzieci chciały jeszcze !!  Atrakcją były słodycze, wata cukrowa, malowanie twarzy przez artystkę grupy PLAMA'S panią Lidkę Jamróz i nagrody ufundowane z pieniędzy Funduszu Sołeckiego.

Tradycyjnie dzieci chętnie korzystały z przejażdżek na kucykach - od początku stała kolejka  a dzieci wybierały jasnego albo ciemnego konika  do jazdy.

Pełne ręce roboty miała także pani, która malowała bużki chętnym dzieciom !

Dorośli mogli korzystać z zaproponowanego bufetu przez Pałucki Zakątek - jedzenie było pyszne. Panie, stojące za barem, oferowały dania z grilla, sałatki, bigos, grochówkę....

Godziny wieczorne zostały zarezerwowane dla dorosłych - do zabawy tanecznej, która skończyła się  w póżnych godzinach nocnych, przygrywała nasza " stara ", znajoma kapela ALIBABA.  Trzeba przyznać, że szef Zespołu, Pan Aleksander Lewandowski i Jego córki,  potrafili zabawić spragnionych tanecznych pląsów mieszkańców Kołaczkowa.

Pałucki Zakątek gościnnie zaprasza " w swoje progi"  i jest otwarty na wszystkich , którzy chcą kulturalnie, rodzinnie,  sympatycznie i wesoło spędzić popołudnie  lub skorzystać z zaproponowanych atrakcji w stylu zabawy, koncertu czy innego spotkania ..... za co dziękują uczestnicy imprezy. 

 

 

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 06:48:00
KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA, NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCYDOKĄD: SZUBIN
(PL. KOŚCIELNY)
GODZINA: 06:55:00
KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:43:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTY


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.