naglowek
menu
menu
naglowek

Wizyta Prezydenta RP w Szubinie - 15.10.2015 r.

Autor: iwo Data 2015-10-26 14:48:40
15 pażdziernika 2015 r. do Szubina zawitał Prezydent RP Andrzej Duda. Wizyta głowy państwa była odpowiedzią na zaproszenie Burmistrza Szubina Artura Michalaka oraz strażaków z Danutą Pilarską na czele.

Kilkudziesięciominutowe spotkanie z mieszkańcami na szubińskim rynku , poprzedziło złożenie kwiatów, przez Pana Prezydenta, pod pomnikiem ofiar zbrodni hitlerowskich, na Placu Kościelnym.

                Poza planem była wizyta w pobliskim Przedszkolu - Pan Prezydent nie był w stanie odmówić chóralnemu zaproszeniu milusińskich !!! Dzieciaczki nie były zainteresowane problemem ochrony, która musiała zmierzyć się z niespodziewaną zmianą marszruty ! Laurka, podarowana przez dzieci, na pewno zajmie ważne miejsce wśród innych prezentów ...... !!!

 Prezydent RP po raz pierwszy odwiedził nasz Szubin.  / Z przymróżeniem oka :  Kołaczkowo pośrednio także odwiedził ......jadąc od strony Bydgoszczy - najpierw przejazdem zawitał w Kołaczkowie a dopiero potem  pojawił się w Szubinie..... !! / 

  Powtórzmy za słowami naszego Burmistrza: miejmy nadzieję, że to pierwsza wizyta głowy państwa w Szubinie, ale nie ostatnia !

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: ŻNIN, D.A.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, SOBIEJUCHY)
GODZINA: 22:57:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY NIE KURSUJE 24,31.12; WLK. SOBOTA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.