naglowek
menu
menu
naglowek

Artystyczny pażdziernik w świetlicy wiejskiej w Kołaczkowie

Autor: Data 2015-10-30 21:05:03
Pażdziernik w świetlicy wiejskiej upłynął pod hasłem artystycznych spotkań z Anią Lewandowską, która zaproponowała dzieciom wspólne spędzenie czasu na nauce, zabawie, na artystycznych zmaganiach manualnych.....

Anna Lewandowska mieszka w Kołaczkowie i w przyszłości planuje pracować z dziećmi. Umiejętności nabyte na uczelni wprowadzała w praktyce w naszej świetlicy wiejskiej. Dzieci zdobywały nowe doświadczenia, fajnie się bawiły, po raz kolejny udowodniły, że każde dziecko to artysta !!!! 

Tworzenie fantastycznych opowieści, przydzielanie i wykonywanie zadań i poleceń skierowanych od kolegów, produkcja " robali ", bałwanków, świąteczne  animacje z pomarańczami i jeszcze wiele innych zabaw i artystycznych działań.......  to był ciekawy miesiąc !

Z naszą animatorką spotkamy się jeszcze w miesiącu listopadzie na wspólnej zabawie oraz na podsumowaniu naszych artystycznych działań. Zapraszamy na kolejne spotkanie z Panią Anią !  Termin podamy kilka dni wcześniej. W naszej galerii - fotki ze spotkań.

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.