naglowek
menu
menu
naglowek

W Kołaczkowie - w listopadzie 2015 dzieje się......

Autor: iwo Data 2015-11-10 23:58:48
11 listopada wywiesimy flagi biało - czerwone, 18 listopada - podsumowanie artystycznego pażdziernika w świetlicy wiejskiej,  19 listopada pieczemy rogale w Pałuckim Zakątku, 21 listopada bawimy się na imprezach andrzejkowych w Pałuckim Zakątku oraz w SP z Radą Rodziców, 26 listopada promocja publikacji o Kołaczkowie w Dworku na Pałuckim Zakątku, 28 listopada  "Andrzejki" sportowe  VICTORII ......i parę innych inicjatyw, które  dzieją się w naszym Kołaczkowie ....... będzie się działo !!!!

Trzymając się chronologii :

                 Wierzymy , że wiele  biało - czerwonych załopoce  11 listopada w Kołaczkowie !

18 listopada - kolejna artystyczna środa w świetlicy wiejskiej - połączona z podsumowaniem  pażdziernikowych spotkań. 

19 listopada  - spotykamy się w dworku na Pałuckim Zakątku - będziemy piekli rogale ! Sympatyczne spotkanie , które zaowocuje zdobyciem nowych umiejętności połączone z  fajnym spędzeniem jesiennego wieczoru. Spotykamy się o godzinie 16.30 - organizatorzy proszą o  wcześniejsze zapisy i wpłaty na potrzebne produkty ..... 534 908 291. e-mail: biuro@paluckizakatek.pl

21 listopada - bawimy się na dwóch imprezach andrzejkowych:    

                                   Pałucki Zakątek / Dworek / , od godz. 19.00, wstęp: 30,- zł. od osoby. Organizatorzy obiecują, że nikt głodny ani spragniony na imprezie nie będzie. / 534 908 291 /.

   Rada Rodziców przy SP Kołaczkowo, od godziny 20.00, wstęp: 65,- zł. od osoby.     Organizatorzy zapewniają 2 ciepłe posiłki, zakąski, kawę, herbatę .... gra Zespół Alibaba. / 665 250 628 /.

26 listopada 2015 r.  - całe Kołaczkowo musi się pojawić w Dworku na Pałuckim Zakątku o godzinie 18.00 !!! Będzie to spotkanie - finał wielu miesięcy pracy i działań aktywu kołaczkowskiego pod kierunkiem Agnieszki Kobierowskiej,  przy współudziale Anny Kijowskiej  ...... promocja publikacji o Kołaczkowie !!!!!  Tego jeszcze u nas nie było - kompendium wiedzy o naszym sołectwie ! Na spotkaniu będzie można  zdobyć tę publikację. Uważamy, że powinna znależć się w każdym domu w sołectwie Kołaczkowo !!! 

Pażdziernik i listopad 2015 w Kołaczkowie jest bogaty w wydarzenia - o pozostałych sprawach, które się dzieją, napiszemy w terminie póżniejszym........a zapewniamy, że jest o czym pisać !!!

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 06:10:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PI?TKU W DNI ROBOCZE


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.