naglowek
menu
menu
naglowek

Bomb /k/ owe spotkanie dzieci w SP - przedświątecznie !!!

Autor: iwo Data 2015-12-21 19:06:48

"....... gdy za oknem pada śnieg, a na szybie pojawia się szron, wszyscy zaczynamy myśleć o Świętach Bożego Narodzenia "  -  tymi słowami zaczynało się zaproszenie, skierowane do dzieci i ich rodziców na kreatywne warsztaty, które zostały przeprowadzone 21 grudnia w Szkole Podstawowej w Kołaczkowie.

Jak nas poinformowała wychowawczyni pięciolatków, Monika Wardęga, spotkanie prowadziła przedstawicielka WARSZTATÓW MALOWANIA BOMBEK z Inowrocławia. 

Dzieci - począwszy od grupy najmłodszych MOTYLKÓW po uczniów klasy III - poznały historię i etapy tworzenia ozdób choinkowych oraz poznały technikę dmuchania szklanych kul.

Każde dziecko otrzymało taką szklaną  kulę wraz z "oprzyrządowaniem", które to elementy w łapkach dzieciaczków zamieniły się w prześliczne, mieniące się różnokolorowym brokatem bałwanki, przystrojone w szaliki i cylindry. Dzieci były dumne z wykonanych ozdób ....... ale rodzice chyba jeszcze bardziej ! Mieli rację - po raz kolejny potwierdziło się to, że nasze dzieci są kreatywne, zdolne, z fantazją i pomysłami - niejednokrotnie można się zdziwić, że dziecko, któremu da się wolną rękę......tyle potrafi !

Gratulacje dla małych artystów !!!  

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.