menu
naglowek

Pierwszy mecz rundy wiosennej

Autor: Edi Data 2009-04-22 11:44:58
Nieudanie wypadła inauguracja rundy wiosennej Naszych piłkarzy z Kołaczkowa. W słoneczną niedzielę w pierwszym meczu tej rundy na własnym boisku  "Victoria" przegrała z drużyną "Orion" Dziewierzewo, aż 4:1. Pierwsza dość wyrównana połowa nie zapowiadała pogromu kołaczkowskiej drużyny. Druga połowa zaczęła się od ataków Victorii na bramkę Oriona, lecz to właśnie Orion objął prowadzenie w meczu. Po ładnym dośrodkowaniu, napastnik drużyny z Dziewierzewa zdobył bramkę pokonując z bliskiej odległości dobrze spisującego się w tym dniu w bramce Victorii - Karola Jurka.

Radość gości nie trwała jednak długo - po faulu na Dominiku Pochylskim pięknym strzałem z rzutu wolnego z odległości ok. 18 metrów Łukasz Kozłowski pokonał bramkarza z Dziewierzewa i doprowadził do remisu. W tym momencie piłkarze z Kołaczkowa dostali jakby "wiatr w żagle" i zaczęli dominować na boisku groźnie atakując bramkę Oriona, jednak bez efektu bramkowego. Niestety w 70 minucie błąd popełnił sędzia, który nie przerwał akcji Oriona, gdzie jeden z zawodników ewidentnie faulował Bartka Majdana przez co goście właśnie z tej sytuacji zdobyli bramkę na 2:1. Na boisku zrobiła się nerwowa atmosfera, a zawodnicy Victorii za wszelką cenę chcieli doprowadzić do remisu i mimo starań i chęci to jednak goście zdołali zdobyć jeszcze dwie bramki (w tym jedną z rzutu karnego). Mamy nadzieje że to "zły miłego początek" i już w następnym meczu będzie lepiej, a rywal to drużyna zza miedzy, czyli derby z Iskrą Zamość/Rynarzewo. Serdecznie wszystkich zapraszamy  już w najbliższą sobotę 25.04.09 o godz. 16.30 w Kołaczkowie.

Victoria Kołaczkowo - Orion Dziewierzewo  1:4 (0:0)

skład Victorii: Karol Jurek, Jacek Kowalski, Bartłomiej Majdan, Bartosz Stefanowicz, Piotr Skibiński, Łukasz Kozłowski, Radosław Grobelny, Krzysztof Iglewski, Piotr Rokita, Marcin Gawron, Mariusz Czerwiński, Na zmiany wchodzili: Dominik Pochylski, Dawid Grobelny