naglowek
menu
menu
naglowek

Turniej GRAMY DLA IGORA - z pomocą dla Igora Jabłońskiego / 28.02.2016/

Autor: iwo Data 2016-03-14 15:18:36
Igor Jabłoński - siedmiolatek z chorym serduszkiem, który od listopada 2015 r. jest w śpiączce,  mieszka z rodzicami i bratem w Łachowie a blisko jest związany z Kołaczkowem i Szubinem, gdzie mieszka jego najbliższa rodzina. Nie tylko rodzina - także wielu przyjaciół i znajomych Jego rodziców i dziadków, którzy skrzyknęli się wspólnie,  w celu udzielenia wsparcia Igorowi i Jego najbliższym.

Igor, do czasu wypadku, był zawodnikiem FOOT BALL academy Szubin ! Jego trenerzy i przyjaciele, wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 1, szkołą Igorka, zorganizowali Turniej Charytatywny, do którego zaprosili wszystkie chętne zespoły piłkarskie.  Zgłosiło się kilkanaście drużyn - grały dzieci od lat czterech a także zespoły, gdzie średnia wieku wyniosła prawie 60 lat !!! Licytowano różne gadżety i przedmioty, które ofiarowali sportowcy, rodzina, znajomi .....  Rodzina Igora przygotowała dla uczestników i zawodników słodki poczęstunek, kawę, napoje - tutaj także ludzie otwierali swoje serca i portfele twierdząc, że każda złotówka będzie potrzebna, aby Igor  jak najszybciej do nas wrócił !

Kołaczkowo szczególnie przeżywa tragedię Igora i rodziny - rodzice dziecka pochodzą z Kołaczkowa, tutaj mieszkają Jego dziadkowie i najbliższe ciocie, wujkowie i kuzynostwo. Motocykliści PROMOTORA  Kołaczkowo także włączyli się  w akcję pomocy Igorowi - prezesem i założycielem Promotora jest Igora dziadek. Wszyscy interesują się losem Igorka, trzymają kciuki za Jego powrót do zdrowia, modlą się,  przekazują wyrazy bliskości z rodzicami....

Zorganizowany Turniej nie był jedyną akcją wspierającą Igorka i Jego rodzinę - planowane są kolejne. Są ludzie, którzy nie pozostali obojętni na tę trudną sytuację i stoją murem przy tych, którzy robią wszystko, aby to chore dziecko wróciło do domu, do rodziców, do brata Mateusza, do najbliższych......Wierzymy, że  jest im łatwiej, skoro widzą, że nie zostali sami i mogą liczyć na pomoc i wsparcie.

Igor, po powrocie do zdrowia , będzie potrzebował kosztownej rehabilitacji. Obecnie także są koszty, których nie da się uniknąć. Igor został objęty opieką Fundacji  ŚWIATŁO z Torunia - ma tam utworzone subkonto, na które można wpłacać pieniądze  /PKO S.A. I/O Toruń, nr konta: 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943, z dopiskiem: " Na leczenie Igora Jabłońskiego "/.

Można także przeznaczyć 1% z naszych podatków :  KRS 0000183283 (Fundacja ŚWIATŁO ),  Cel szczegółowy: " Na leczenie Igora Jabłońskiego ".

Przesyłamy najbliższym Igorka słowa otuchy i życzenia, aby Igorek jak najszybciej do nas wrócił !!! 

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 06:48:00
KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA, NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCYDOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 06:35:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.