naglowek
menu
menu
naglowek

Remont Kościoła w Kołaczkowie / kwiecień 2016 /

Autor: iwo Data 2016-05-09 15:46:49
Każdy dom należy remontować i odnawiać co jakiś czas - odnowienia wymagał także nasz Kościół pw. Św. Wojciecha w Kołaczkowie. Decyzja zapadła wiele miesięcy temu - w przygotowania, pod kierunkiem naszego proboszcza księdza Kanonika Mirosława Wdowiaka, włączył się aktyw parafialny.

Malowanie i remont tak dużego obiektu tanie nie jest - na prośbę proboszcza parafianie dorzucili swoją dobrowolną cegiełkę na rzecz remontu. Wszystkie prace zostały wykonane społecznie przez mieszkańców, swoją pomocą służyły firmy transportowe i remontowe działające na naszym terenie, specjalistyczny sprzęt został wypożyczony także przez naszych parafian. Do prac włączyli się fachowcy - budowlańcy a także amatorzy i przedstawiciele młodzieży. Nasz ksiądz proboszcz także okazał się nie byle jakim malarzem ! Żeńska część parafii,  wraz z panem Tomkiem ze specjalistyczną maszyną myjącą posadzki, włączyła się do prac sprzątająco - wykończeniowych.

Prace zostały zakończone zgodnie z planem  a  święto w naszej parafii - bierzmowanie, odbyło się w pięknie odmalowanym kościele. Piękniejszą także będzie uroczystość Przyjęcia do I Komunii Świętej naszych dzieci.

Ksiądz Proboszcz składa wszystkim, którzy włączyli się w to działanie, słowa podziękowania:  za złożone ofiary, za wykonane prace, materiały, sprzęt, poczęstunek dla pracujących, za dobre słowo, za modlitwę -  Bóg Zapłać i Szczęść Boże !

 

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.