naglowek
menu
menu
naglowek

Projekt " Nad stawem..." - podpisanie umowy.

Autor: Data 2009-05-01 13:23:39

W czwartek 23 kwietnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią w obecności Starosty Nakielskiego Andrzeja Kindermana, Wicestarosty Nakielskiego Tomasza Miłowskiego, Członka Zarządu Zbigniewa Sabacińskiego oraz członków komisji opiniującej wnioski: Artura Michalaka, Małgorzaty Rucińskiej oraz Alicji Tadrzak, odbyło się uroczyste podpisanie umów otwartych konkursów ofert na wspieranie wykonywania zadań publicznych, będących zadaniami własnymi Powiatu Nakielskiego w 2009 roku w zakresie: sportu, zdrowia, kultury oraz odnowy wsi.

 

Stowarzyszenie "Nasza Nadzieja" wraz z Radą Sołecką sołectwa Kołaczkowo  przystąpiło do konkursu w ramach odnowy wsi.  Nasz projekt nosi nazwę "Nad stawem - latem nad wodą, zimą na łyżwach". Uzyskalismy grant w wysokości 4.000,- zł. Realizacja zadania została wyceniona na ponad 11.000,- zł.Na tę kwotę składają się fundusze z budżetu Starostwa, Urzędu Miasta w Szubinie oraz fundusz sołecki naszego Sołectwa.

Projekt nasz dotyczy zagospodarowania działki nr 88/1, na której znajduje się staw otoczony krzewami i trawą. Miejsce to planujemy zagospodarować i zorganizować tam teren rekreacyjny dla mieszkańców Kołaczkowa. W tym celu konieczne jest wybagrowanie, wyrównanie i wyczyszczenie tego zbiornika, oczyszczenie terenu z niepotrzebnych krzewów i w następnej kolejności wyrównanie terenu wokół wody, posianie trawy, nasadzenie zieleni, wykonanie trwałych ławek i stolików. Bedzie to miejsce spacerowo - wypoczynkowe, miejsce spotkań mieszkańców / w planie jest ustawienie stałego grilla / a zimą staw ten może być wykorzystany, jako miejsce nauki jazdy na łyżwach na lekcjach w - f, pod nadzorem nauczyciela.

Dzięki pozyskanym funduszom, realizację zadania rozpoczniemy na przełomie maja i czerwca 2009 r. Zakończenie projektu przewidujemy na okres jesienny.

Teren ten bedzie służył wszystkim mieszkańcom Kołaczkowa - liczymy na ich aktywność w trakcie realizacji. 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 22:50:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE, NIE KURSUJE 24 I 31 GRUDNIA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.