naglowek
menu
menu
naglowek

Pasowanie I klasy - 14.10.2016 r.

Autor: iwo Data 2016-10-14 13:04:16
     Piętnaścioro uczniów klasy pierwszej przeżywało swoją wielką uroczystość - dyrektor SP Maciej Lisowski dokonał pasowania Ich na pełnoprawnych członków społeczności kołaczkowskiej Szkoły Podstawowej.

      Była to chwila historyczna  -  po raz pierwszy na szkolną uroczystość został wprowadzony Sztandar Szkoły Podstawowej im.  Andrzeja Grubby w Kołaczkowie !

      Rocznik, rozpoczynający w tym roku  edukację w I klasie SP, inauguruje powrót  ośmioklasowej szkoły podstawowej !

      Dzieci wystąpiły w pięknych biretach, w czasie przygotowanego programu przedstawiły się, pokazały swoje talenty artystyczne deklamując, śpiewając, tańcząc......

       Dyrektor Szkoły Maciej Lisowski złożył dzieciom sympatyczne życzenia na nową drogę życia i edukacji i ogromnym piórem pasował każde dziecko na ucznia , dyplomy i słodkości otrzymały z rąk wychowawczyni Katarzyny Kubiak oraz przedwodniczącej Rady Rodziców Beaty Bethke, gość z Rady Powiatu Wojciech Bethke przekazał także nowomianowanym uczniom życzenia i prezenty.

      Dzień pasowania zbiegł się z Dniem Edukacji Narodowej - z tej okazji nauczyciele i wszyscy pracownicy,  związani z funkcjonowaniem Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie,  odebrali życzenia pomyślności i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, z rąk Dyrektora Szkoły Macieja Lisowskiego. Uczniowie także złożyli na Ich ręce życzenia i kwiaty. Jak zawsze -  był to moment bardzo sympatyczny i wzruszający !! 

       Dzieciom, od dziś pełnoprawnym uczniom Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie, życzymy wielu sukcesów w całym Ich "edukacyjnym życiu", sukcesów w pozaszkolnych zmaganiach sportowych, artystycznych, społecznych ........ realizacji swoich marzeń, planów i zamierzeń !

         Kadrze nauczycielskiej oraz wszystkim pracownikom SP z okazji  Dnia Edukacji Narodowej - życzymy sukcesów w pracy, w społecznym działaniu, w życiu prywatnym !!!!! 

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.