naglowek
menu
menu
naglowek

Od zwycięstwa do zwycięstwa

Autor: iwo Data 2009-05-13 11:27:16
Trzecie zwycięstwo z rzędu w czwartym meczu rundy wiosennej odnotowała Victoria w sobotnim meczu z drużyną LZS Sipiory. Po pełnym emocji do samego końca meczu nasza drużyna zwyciężyła 2:1.  

Pierwsza połowa to wyrównana walka obu zespołów - głównie w środkowej strefie boiska. W tej części meczu okazjii stuprocentowych nie wykorzystali zawodnicy Victorii (strzał z bliskiej odległości Marcina Gawrona obronił bramkarz gości), jak i również napastnik z Sipior przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem z Kołaczkowa - Karolem Jurkiem. Początek drugiej połowy to już przewaga zawodników  Victorii, którzy jednak nie potrafili zakończyć żadnej z dogodnych sytuacji. Dopiero w 65 minucie,  w zamieszaniu podbramkowym, "w odpowiednim miejscu" znalazł się Mariusz Czerwiński - najlepszy strzelec Victorii i płaskim strzałem  pokonał bramkarza gości i 1:0 dla nas. W 75 minucie akcję gości przerwał Jacek Kowalski, lecz piłkę ponownie przejęli goście i przy próbie odbioru piłki, napastnik z Sipior został sfaulowany w polu karnym. Sędzia bez wahania wskazał rzut karny, który bezwzględnie wykorzystali przyjezdni.... i mamy 1:1. W 82 minucie Michał Pyszczyński pięknym podaniem "uruchomił" w ataku Mariusza Czerwińskiego. Popularny "Rami", widząc wychodzącego z bramki golkipera z  Sipior, nie zastanawiając się wiele, technicznym uderzeniem z pierwszej piłki przelobował bramkarza. Szał radości na trybunach 2:1 dla Victorii !!!!! To jednak nie koniec emocji. Ostatnie sekundy meczu, doliczony czas gry  po faulu na zawodniku gości - rzut wolny pośredni (około 17 metrów od bramki Victorii). Piękny strzał zawodnika Sipior i piłka ląduje w bramce. Ogromna radość zawodników i kibiców przyjezdnych, .......... a sędzia główny nie uznaje bramki i nakazuje rozpoczęcie gry przez naszych piłkarz spod własnej bramki. Powód !!??. Był to rzut woly pośredni, a piłka , wpadając bezpośrednio z rzutu wolnego do bramki nie była dotknięta prez żadnego innego zawodnika. Tak więc Victoria miała dużo szczęścia w tych ostatnich sekundach. Ale jak to się popularnie mówi "szczęście sprzyja lepszym" :))

Skład Victorii w sobotnim meczu:  Jurek Karol, Kowalski Jacek, Majdan Bartłomiej, Skibiński Piotr, Stefanowicz Bartosz, Kozłowski Łukasz, Grobelny Radosław, Iglewski Krzysztof, Pyszczyński Michał, Gawron Marcin, Czerwiński Mariusz, Na zmiany wchodzili: Pochylski Dominik, Grobelny Dawid, Dobosiewicz Paweł Bramki: Mariusz Czerwiński - dwie

Nastepy mecz nasi zawodnicy rozegrają w najbliższą niedzielę 17.05.2009 o godz. 12.30, na wyjeździe w Zalesiu , z drużyną LZS Zieloni Zalesie. Zapraszamy !!!

                        

                                                                                                                                Marcin Stefanowicz.

 
logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.