naglowek
menu
menu
naglowek

PROMOTOR. 14 kwietnia 2012 - 2017. Minęło 5 lat ! Andrzej, Jacek, Jakub - pamiętamy !

Autor: iwo Data 2017-04-24 22:13:35
     5 lat minęło od tamtego dnia - Andrzej, Jacek i Jakub nie dojechali na inaugurację sezonu motocyklowego do Częstochowy. Ich metą tego pierwszego wyjazdu w sezonie 2012 okazały się Przyłęki ....... nie mieli szans  z samochodem, który pojawił się nagle na ich drodze !!!

     Członkowie PROMOTORA co rok biorą udział w  mszach świętych, inaugurujących kolejny sezon motocyklowy. Rok wcześniej, w 2011 roku, zapadła decyzja, że ten zlot kilkuset motocykli z terenu powiatu odbędzie się w Kołaczkowie. 

     Odbył się 5 maja 2012 roku ! Z tym tylko, że msza ta miała podwójne znaczenie - inauguracja sezonu i msza żałobna za naszych kolegów - Andrzeja, Jacka i Jakuba !!!

     Andrzej Jurek mieszkał w Zamościu - dlatego też postanowiliśmy w 5 rocznicę śmierci spotkać się właśnie w tej miejscowości. W mszy świętej,  w kościele pw. Świętego Ojca Pio, którą odprawił proboszcz parafii ks. Roman Michalski, wzięli udział motocykliści PROMOTORA, Kcyńskich Aniołów, rodzina oraz przyjaciele Andrzeja. Ksiądz Roman także doskonale znał i pamięta Andrzeja - Jego wzruszające wspomnienie, słowa kazania i życzenia skierowane do obecnych motocyklistów wycisnęło łzę z niejednego oka wśród obecnych.

                       Po mszy świętej motocykliści skierowali swoje maszyny na cmentarz w Rynarzewie. Po raz kolejny zapaliliśmy lampki naszemu koledze, który ze sobą do grobu zabrał kask, na pomniku ma zdjęcie na motocyklu ale już nigdy z nami nie wyjedzie w trasę ! 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 06:48:00
KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA, NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCYDOKĄD: SZUBIN,OS.SPÓŁDZIELCZE
GODZINA: 06:35:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:43:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTY


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.