naglowek
menu
menu
naglowek

PUCHAR ANDRZEJA - po raz piąty (29.04.2017)

Autor: iwo Data 2017-05-02 00:00:22
     29 kwietnia 2017 roku po raz piąty, na boisku VICTORII  w Kołaczkowie,  odbył się turniej piłki nożnej poświęcony Andrzejowi Jurkowi - PUCHAR ANDRZEJA.

     Gwoli przypomnienia - Andrzej należał do PROMOTORA Kołaczkowo oraz miał tutaj przyjaciół, z którymi grał w piłkę nożną. Wyjazd naszych motocyklistów na pielgrzymkę do Częstochowy, 14 kwietnia 2012 roku, był Jego ostatnim wyjazdem z tą grupą przyjaciół.

     Po raz piąty zespół Old Boy Kołaczkowo, motocykliści z PROMOTORA oraz koledzy ze SPÓJNI  Białe Błota rozegrali mecze dedykowane Andrzejowi. W tym roku puchar został w rękach ekipy VICTORII - zawodnicy Old Boy będą jego "właścicielami" przez najbliższy rok.

     Gratulacje należą się zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom za udział w Turnieju - padający deszcz także nie był w stanie przerwać gry, na zakończenie której pojawiło się  słońce.

     Powód, dla którego spotykają się te ekipy nie jest radosny - wspominamy kolegę, którego już nie ma z nami ! Dzień Turnieju był podwójnie trudny - dzień wcześniej, po ogromnej walce z chorobą, odszedł nasz kolejny przyjaciel, prezes VICTORII  Kołaczkowo, który całe swoje życie związany był z tym Klubem i z Kołaczkowem - SŁAWEK GROBELNY. Urodził się w Kołaczkowie i tutaj spędził większą część swojego życia. Jakże trudno pogodzić się z tym, że Sławka już nie ma !!!

     Wszyscy obecni na Turnieju uczcili minutą ciszy pamięć Andrzeja i Sławka. 

 

 

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.