naglowek
menu
menu
naglowek

POWITANIE LATA Kołaczkowo 2009

Autor: Data 2009-07-03 19:01:09

27 czerwca, na przekór kapryśnej pogodzie tegorocznego lata, mieszkańcy Kołaczkowa bawili się na imprezie plenerowej  " Powitanie Lata - Kołaczkowo 2009 ". Tym razem pogoda nie sprawiła nam psikusa - do póżnych godzin bawilismy się bez użycia parasoli i ciepłych kurtek. 

Tradycyjnie już, pierwsze godziny zabawy były propozycją dla naszych najmłodszych mieszkańców - dzieci brały udział w grach, zabawach i konkursach, gdzie mogły się wykazać talentami tanecznymi, malarskimi, siłowymi. Do zabawy zapraszał  Kolega Maciej Januchowski - student bydgoskiej uczelni, który swoim sympatycznym i ciepłym prowadzeniem mobilizował dzieci mniejsze i większe do udziału w grach i konkursach. Zaproponował także konkurs dla mam, które bawiąc się, miały okazję wygrać kosmetyki dla siebie. Jeden z konkursów dla dzieci - malowanie owieczek - zaproponowała także Pani Anita, która dla najlepszych rysowników ufundowała nagrody. W przeprowadzonym przez Nią losowaniu, dorośli także mieli szansę wygrać elementy ekologicznej pościeli. Wszystkie dzieci biorące udział w zabawie zostały obdarowane słodyczami, ufundowanymi przez Radę Sołecką.

Propozycją dla dzieci były przejażdżki kucykami, trampolina, możliwość zakupu zabawek, balonów, waty cukrowej, popcornu, kiełbasek z grilla.....

Po raz drugi gościlismy członków Klubu PROMOTOR Kołaczkowo, którzy zawitali na swoich motocyklach, proponując dzieciom przejażdżkę po Kołaczkowie. Była to dla dzieciaczków ogromna frajda i na brak chętnych nasi goście nie mogli narzekać. Każdy z motocykli pokonał ponad 40 kilometrów.

Przynajmniej raz w roku na boisku VICTORII odbywa się mecz KAWALEROWIE - ŻONACI. Tym razem także mogliśmy kibicować grającym zawodnikom - większą determinacją wykazali się żonaci zawodnicy, wygrywając z kawalerami 7 do 2.

Od godziny 20.00 do póżnych godzin, przy muzyce Doroty i Piotra, czyli Zespołu ATUT, bawili sie dorośli mieszkańcy Kołaczkowa i okolicznych miejscowości.

Organizatorzy Powitania Lata w Kołaczkowie  : Rada Sołecka oraz państwo Arleta i Sławomir Grobelni dziękują wszystkim, którzy włączyli się w organizację imprezy. Do zobaczenia za rok ! 

 

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: ŻNIN, D.A.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, SOBIEJUCHY)
GODZINA: 22:57:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY NIE KURSUJE 24,31.12; WLK. SOBOTA


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.