naglowek
menu
menu
naglowek

GRAMY DLA IGORA - II Turniej charytatywny

Autor: iwo Data 2017-10-25 13:10:23

     Przyjaciele nie opuszczają naszego małego Igora !

Kierownictwo i zawodnicy FOOTBALL ACADEMY SZUBIN organizują II Turniej charytatywny  GRAMY DLA IGORA ! Do współorganizacji przyłącza się Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie. 

    Zaproszenie do udziału w Turnieju Organizatorzy kierują do wszystkich chętnych drużyn, klubowych i amatorskich,  niezależnie od wieku. 

     Turniej odbędzie się 26 listopada 2017 r. na Hali Widowiskowo - Sportowej w Szubinie - ulica Wyzwolenia 21.  Drużyny, które zechcą wziąć udział w Turnieju proszone są o kontakt z Marcinem Studzińskim. / tel. 507 641 948 /.

Osoby, które zechcą wesprzeć Igora w trakcie rozgrywek i pomóc Jemu w dostępie do rehabilitacji, będą mogły wziąć udział m.in.  w licytacji gadżetów, w loterii sportowej i innych atrakcjach, które będą czekały na uczestników i gości Turnieju. 

     Serdecznie zapraszamy do udziału w sportowej walce, w kibicowaniu  "małym i dużym " drużynom, do aktywnego uczestnictwa w tej pięknej akcji.

     Po raz pierwszy walczyliśmy o zdrowie Igora jak był w śpiączce. Igorek cały czas walczy z chorobą wraz z rodzicami, rodziną, przyjaciółmi ! Wesprzyjmy Ich starania o serduszko Igora i Jego powrót do zdrowia !

    

      

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:20:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 06:10:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PI?TKU W DNI ROBOCZE


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.