naglowek
menu
menu
naglowek

OGNISKO 25 września 2009 r.

Autor: iwo Data 2009-09-27 19:30:39
         Mieszkańcy Kołaczkowa zostali zaproszeni przez Radę Sołecką i Świetlicę Wiejską do wspólnego spędzenia piątkowego popołudnia przy ognisku.

         Spotkanie zostało zaproponowane jako alternatywa Pożegnania Lata, które musielismy odwołać ze względu na pogodę. Tym razem było ciepło, pogodnie i słonecznie. Najważniejszym elementem spotkania było ognisko, które zostało przygotowane przez dzieci, które spotykają się w świetlicy. Dwukrotna wyprawa z taczkami do lasu po chrust i szyszki była okazją do pokazania, że niektóre dzieci  i nasza młodzież potrafią dobrze pracować a potem dobrze sie bawić!   

           Prawie wszyscy przybyli uzbrojeni w kije do pieczenia kiełbasek - kto zapomniał zabrać kiełbasę z domu, otrzymał ją od organizatorów  /Dziękujemy sponsorowi - Państwu Ani i Jarkowi Janowskim/. Ziemniaki otrzymalismy od Pana Krzysztofa Tomaszewskiego - Sołtysa sąsiedniego Sołectwa Samoklęski Duże - dziękujemy!

            Młodsze dzieci, po zjedzeniu kiełbaski, korzystały także z placu zabaw, który znajduje się na naszym szkolnym boisku. Odbyły sie także zawody w przeciąganiu liny - w różnych grupach wiekowych, co widać na zdjęciach w naszej galerii.

             Atrakcją dla wszystkich była loteria, w której mozna było wylosować przedmioty potrzebne do szkoły. Były także plecaki oraz piłki, które dzieci od razu wykorzystywały do zabawy na boisku.

             Po zakończeniu umówiliśmy się na powtórkę pikniku - tym bardziej, że nie wykorzystaliśmy całego uzbieranego chrustu i zostały jeszcze ziemniaki. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy udzielali się przy organizacji imprezy i...... do zobaczenia przy następnym ognisku !                                             

  

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:05:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: GNIEZNO
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY, ŻNIN)
GODZINA: 07:02:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 07:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE ORAZ W SOBOTYDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 08:33:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.