naglowek
menu
menu
naglowek

KLUB SENIORA w Kołaczkowie

Autor: iwo Data 2009-12-07 17:01:39
     Decyzja o powołaniu w Kołaczkowie KLUBU SENIORA dojrzewała od pewnego czasu. Mieszkańcy, którzy zawsze chcieli coś robić i niejednokrotnie wykazali się  społecznikowską postawą, stwierdzili, że każdy wiek jest dobry na to, aby wyjść z czterech ścian, spotykać się z ludżmi, razem się bawić i pracować.....

     ....i takim sposobem powstała grupa inicjatywna, która na początek zaprosiła seniorów  /i sympatyków/ na I spotkanie organizacyjne w dniu 28 listopada 2009 roku, które połączono z obchodami tradycyjnych ANDRZEJEK . Spotkała się grupa 22 osób, która sympatycznie i wesoło spędziła wieczór andrzejkowy w świetlicy wiejskiej - przy kawie i słodkim poczęstunku. Nie zabrakło także muzyki, która porwała wszystkich do tańca oraz wróżb andrzejkowych - niektóre z nich do łez rozbawiły uczestników.

     "Poważna" część spotkania dotyczyła oczywiście tematu utworzenia Klubu Seniora - decyzją obecnych powołano Zarząd, który będzie kierował działaniami Klubu. W skład jego weszli : Chwalimira Kościelna, Bogumiła Sturmowska, Marian Kapłoniak i Stanisław Wyrzykowski. Członkowie Zarządu sami zdecydują o wyborze Prezesa - członkowie poznają go na kolejnym spotkaniu. Dokonano też wstępnych ustaleń, jak ma wyglądać funkcjonowanie Klubu. O terminie kolejnego spotkania, członkowie zostaną powiadomieni przez Zarząd.

     "KLUB SENIORA" jest grupą otwartą na nowych członków - w każdej chwili można przyjść na spotkanie, przyłączyć się i razem sędzać czas!

     Wybranemu Zarządowi gratulujemy, życzymy sukcesów, dobrych pomysłów, sympatycznych spotkań i jak najlepszej współpracy z wszystkimi członkami Klubu, zgodnie z zasadą : " razem pracujemy, razem się bawimy ".

logowanie

Login:

Hasło:

zyczenia
ogloszenie

Autor: iwo

http://szubin.pl/rozklady-jazdy.html / Tutaj znajdziesz aktualny rozkład jazdy komunik. samochodowej - dzięki szubin.pl /

Dodaj ogłoszenie
rozklad

NAJBLIŻSZE AUTOBUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 04:45:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: KCYNIA,P.DW.
(PRZEZ SZUBIN, PL. KOŚCIELNY )
GODZINA: 00:00:00
NIE KURSUJE 25.XII, 1.I, I 1 DZIEŃ WIELKIEJ NOCY


NAJBLIŻSZE BUSY


DOKĄD: BYDGOSZCZ
(PRZEZ RYNARZEWO)
GODZINA: 05:26:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZEDOKĄD: SZUBIN
GODZINA: 06:28:00
KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE


Zobacz rozkład PKS/BUS
separator separator separator separator
Kołaczkowo 2008r.